Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Ruszył remont tarnowskiego Rynku

  • Tarnów
  • date_range Wtorek, 2019.05.07 12:43 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 08:07 )
Wykonawca jeszcze we wtorek ogrodzi tarnowski Ratusz tak, aby rozpocząć pierwszy etap modernizacji. Na początku firma, która zajmie się naprawą Rynku ma wymienić płyty, które znajdują się przy Ratuszu. Dlatego też to właśnie środkowa część Rynku będzie od wtorku ogrodzona.

fot: P. Topolski

Podczas remontu zachowane ma zostać dojście do tarnowskiego Ratusza. Jest to ważne chociażby z tego względu, że 18 maja Ratusz będzie jednym z głównych punktów tarnowskiej Nocy Muzeów. 

Wymiana płyt na środkowej części rynku potrwać ma do końca roku. W najbliższych dniach ruszyć mają także prace związane z wymianą sieci. Tymi robotami zajmie się już tarnowski MPEC i wodociągi. 

Co ważne, przez cały czas prac w centrum Tarnowa ma być utrzymany przejazd przez Rynek dla samochodów, które są do tego uprawnione. Nie będzie również ograniczeń dla parkujących na ulicach dojazdowych do Rynku. Pojazdy pracujące przy remoncie do centrum dojeżdżać będą ulicą Wekslarską.

fot: P. Topolski

 

 

 

(Agnieszka Wrońska/ko)

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię