Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Włosi trenowali dla dzieciaków (GALERIA)

  • Sport
  • date_range Czwartek, 2012.06.21 04:54 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 06:49 )
Piłkarze Włoch przygotowali miłą niespodziankę. Ich dzisiejsze zajęcia treningowe na stadionie Cracovii były otwarte dla widzów. Tym razem jednak nie dla wszystkich chętnych, ale dla zorganizowanych grup młodzieży szkolnej. Trener Cesare Prandelli zaprosił 1500 dzieci z krakowskich szkół.

foto: Paweł Krawczyk/UMK


Piłkarze Włoch przygotowali miłą niespodziankę. Ich dzisiejsze zajęcia treningowe na stadionie Cracovii były otwarte dla widzów. Tym razem jednak nie dla wszystkich chętnych, ale dla zorganizowanych grup młodzieży szkolnej. Trener Cesare Prandelli zaprosił 1500 dzieci z krakowskich szkół. Skorzystała z okazji nawet grupa przedszkolaków, ale najliczniejszą reprezentacją była młodzież gimnazjalna i uczniowie szkół średnich.

Włoscy piłkarze pokazywali swoje umiejętności przez blisko dwie godziny. Zadowolenia z możliwości obejrzenia treningu Włochów nie kryli także opiekunowie dzieci. Był to drugi trening podopiecznych Cesarego Prandelliego, który mogli obserwować kibice. W trakcie pierwszego (5 czerwca) na trybunach zasiadło 12 tys. osób. W środę, ze względów organizacyjnych, na obiekt wpuszczono tylko dzieci.
Zajęcia Włochów, które trwały 95 minut, obserwował tłum dziennikarzy. Było ich dwa razy więcej niż w fazie grupowej. Przybyli również przedstawiciele angielskich mediów. Włosi w ćwierćfinale mistrzostw Europy zmierzą się w najbliższą niedzielę z Anglikami.

TK

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

947866

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię