Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Radio Kraków szóste w turnieju dziennikarzy!

  • Sport
  • date_range Sobota, 2013.01.12 18:29 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 07:01 )
W rozgrywanym w Sławkowie k. Olkusza X Noworocznym Turnieju halowej piłki nożnej debiutujące Radio Kraków zajmuje wysokie miejsce.

fot.www.slawkow.pl


Turniej zorganizowany przez miasto Sławków, pod honorowym patronatem burmistrza miasta Bronisława Goraja zebrał na swoim parkiecie reprezentacje takich dziennikarskich marek jak telewizja TVN, Radio Katowice, Radio Opole , Dziennik Zachodni i oczywiście Radia Kraków. Mecze rozegrało 8 drużyn. Mało "gościnni" okazali się być gospodarze z Kuriera Sławkowskiego, którzy odnieśli zwycięstwo, nie dając żadnych szans konkurentom.

Reprezentacja naszej rozgłośni, w nieco osłabionym składzie w swoim debiucie w tych rozgrywkach, zajęła wysokie 6. miejsce, w decydującym o piątej lokacie meczu ulegając Radiu Opole dopiero po pięciu seriach rzutów karnych.

O fakcie, że wracamy ze Sławkowa z tarczą, a nie na niej, niech świadczy fakt, że "zgarnęliśmy" indywidualne trofea takie jak tytuł "Najmilszego zawodnika" oraz "Najlepszego bramkarza rozgrywek".

Krzysztof Dąbrowa


Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

984252

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię