Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Poważna kontuzja Angela Rodado

Napastnik Wisły Kraków juz w tym roku nie zagra w barwach Białej Gwiazdy

fot. wisla.krakow.pl / Porebski26-latek był numerem jeden w ataku Wisły i drugim najlepszym strzelcem w całej lidze. Ustępował tylko Łukaszowi Sekulskiemu, który ma o jedną bramkę więcej. Hiszpan tego dorobku w 2023 roku już nie powiększy, ale wróci na wiosnę, chociaż konkretna data powrotu napastnika nie jest jeszcze znana.Wisła Kraków poinformowała, że Rodado kontuzji nabawił się na treningu, podczas którego uszkodził więzadła stawu skokowego.
Biała Gwiazda na ostatnie cztery ligowe kolejki i mecz 1/8 finału Pucharu Polski zostaje zatem tylko z jednym zdrowym napastnikiem.
Naturalnym zmiennikiem Rodado jest Szymon Sobczak, ale inny z atakujących, Michał Żyro na początku października przeszedł operację kontuzjowanego kolana i także nieprędko wróci do treningów.

Autor:
Grzegorz Bernasik

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię