Klemens Murańka stanął na podium konkursu w skokach narciarskich o Puchar Kontynentalny w japońskim Sapporo. 25-letni zakopiańczyk, który jest liderem klasyfikacji generalnej tego cyklu zawodów, zajął drugie miejsce. Wygrał Austriak Clemens Leitner. Trzeci był reprezentant gospodarzy Taku Takeuchi. Punkty w Pucharze Kontynentalnym zdobył także Paweł Wąsek, sklasyfikowany na 23 miejscu.

Żadnej z trójki reprezentantek Polski nie udało się zdobyć puntów Pucharu Świata w skokach narciarskich na skoczni w rumuńskim Rasnovie. Najbliższa szczęścia była Joanna Szwab, ale zawodniczka zakopiańskiego AZS sklasyfikowana została na 31 miejscu. Do awansu do serii finałowej zabrakło 1,9 pkt. Zawody wygrała Austriaczka Chiara Hoelzl.