Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Czterech chętnych, jedno miejsce. TRANSMISJA BARAŻY

  • Marcin Ryszka
  • date_range Poniedziałek, 2023.06.05 22:51 ( Edytowany Poniedziałek, 2023.06.05 23:14 )
Czy w przyszłym sezonie doczekamy się dwóch małopolskich drużyn w ekstraklasie? Mecze półfinałowe już we wtorek, decydujące starcie odbędzie się w niedzielę. Relacje ze wszystkich spotkań w Radio Kraków, półfinały w sportowym kanale internetowym TRANSMISJE, finał na głównej antenie 101,6 FM.

fot. media klubowe

Bruk-Bet Termalica Nieciecza czy Stal Rzeszów ? Wisła Kraków czy Puszcza Niepołomice ? Kto zagra w niedzielnym finale o prawo gry w ekstraklasie ? O awans wraz z ŁKS Łódź i Ruchem Chorzów.

Posłuchaj zapowiedzi Marka Soleckiego

W pierwszym meczu półfinałowym zmierzą się Wisła Kraków oraz Puszcza Niepołomice. Będzie to już czwarte starcie tych drużyn w obecnym sezonie. W rozgrywkach ligowych dwukrotnie lepsza była Puszcza, W Pucharze Polski Wisła wyeliminowała grających w dziewiątkę gości z Niepołomic dopiero po rzutach karnych. Kto tym razem okaże się lepszy? Czy do wyłonienia zwycięzcy ponownie będzie potrzebny konkurs jedenastek? Na komentarz z tego spotkania zapraszamy już od godziny 17.50 w kanale TRANSMISJE, mecz skomentują dla Państwa Jakub Niziński oraz Marcin Ryszka.

W drugim meczu półfinałowym Bruk-Bet Termalica Nieciecza zmierzy się ze Stalą Rzeszów. W ostatniej kolejce przez kilka minut Słoniki były w ekstraklasie. W końcowym rozrachunku podopieczni trenera Radoslava Latala ukończyli sezon zasadniczy na trzeciej pozycji co pozwoli im ewentualny finał rozegrać przed własną publicznością. Jednak, aby tam się znaleźć, najpierw należy rozprawić się ze Stalą Rzeszów, która do ostatniej kolejki walczyła o szóste miejsce dające możliwość zagrania w barażach. Na to starcie zapraszamy od 21.00 również do kanału TRANSMISJE, mecz skomentuje Marek Solecki.

Jak słuchać? Gdzie znajdziesz kanał TRANSMISJE? 

Najłatwiej korzystając ze specjalnej, bezpłatnej aplikacji Radia Kraków na smartfony i inne urządzenia mobilne. W aplikacji wybierz POSŁUCHAJ - INNE  KANAŁY, a następnie TRANSMISJE. Samą aplikację znajdziesz i zainstalujesz choćby w "Sklep Play".

Jeżeli korzystasz z komputera stacjonarnego otwórz naszą radiową stronę www.radiokrakow.pl, w prawym górnym rogu znajdziesz na jasnoniebieskim tle ikonkę-trójkącik SŁUCHAJ, a po kliknięciu w nią wybierz kanał TRANSMISJE. Możesz też kliknąć w ten LINK.

Jeżeli masz radioodbiornik z cyfrowym systemem DAB+ (także w odbiorniku samochodowym) wybierz po prostu Radio Kraków.

I jeszcze jedna ważna informacja. Niedzielny finałowy mecz barażowy decydujący o awansie do ekstraklasy będziemy transmitować na głównej antenie Radia Kraków czyli oprócz wymienionych wyżej sposobów także w paśmie FM (w Krakowie na 101,6 FM, w Tarnowie 101 FM)

Autor:
Marcin Ryszka

Opracowanie:
Marek Solecki

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię