Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Cracovia zagra z ŁKS o powrót do ekstraklasy

  • Sport
  • date_range Środa, 2012.09.05 12:18 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 06:54 )
W sobotę Cracovia może wykonać kolejny krok w kierunku powrotu do T-Mobile Ekstraklasy. Rywalem będzie ŁKS. Cracovia wydaje się być faworytem tego spotkania, lecz by zdobyć 3 punkty, musi udowodnić swoją wyższość na boisku.

W sobotę o godz.19.00 dojdzie do ciekawego pojedynku na boiskach I ligi. W Krakowie na stadionie przy ul. Kałuży zmierzą się dwie ekipy, które jeszcze w poprzednim sezonie rywalizowały na boiskach ekstraklasy: Cracovia oraz Łódzki KS.

Faworytem wydaje się być zespół gospodarzy, który po pięciu kolejkach zajmuje 3. miejsce w tabeli, zaś Łodzianie zgromadzili jedynie 4 punkty i również zajmują trzecie miejsce, tyle że od końca. Emocji nie powinno zabraknąć, zwłaszcza że obie drużyny to byli mistrzowie Polski i uznane marki na polskiej scenie piłkarskiej.


Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię