Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Kolejna weekendowa akcja szczepień

Tym razem plenerowy punkt zostanie uruchomiony w Krościenku nad Dunajcem. Dziś i jutro będzie można się tam zaszczepić przeciw COVID-19 jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson.

fot: Pixabay


Aby przyjąć szczepionkę, wystarczy przyjść z dowodem osobistym i zaczekać na swoją kolej – bez wcześniejszego zapisywania się na konkretny termin czy godzinę. Punkt będzie czynny od 10 do 17 obok amfiteatru "Pod Wierzbą". Szczepienia prowadzą pracownicy szpitala w Nowym Targu.
<blockquote class="twitter-tweet"><p lang="pl" dir="ltr">Około 100 osób zaszczepiło się od rana przeciw COVID-19 w Krościenku nad Dunajcem, w plenerowym punkcie szczepień przy amfiteatrze &quot;Pod Wierzbą&quot;. Akcja potrwa do 17. Jutro również będzie się można zaszczepić w godz. 10-17. <a href="https://twitter.com/RadioKrakow?ref_src=twsrc%5Etfw">@RadioKrakow</a> <a href="https://t.co/gKkxJxUzhg">pic.twitter.com/gKkxJxUzhg</a></p>&mdash; Joanna Porębska (@joanna_porebska) <a href="https://twitter.com/joanna_porebska/status/1406199897066545152?ref_src=twsrc%5Etfw">June 19, 2021</a></blockquote> <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

W ten weekend można się również zaszczepić w Myślenicach i Dębnie koło Tarnowa.
https://www.radiokrakow.pl/aktualnosci/tarnow/weekendowe-szczepienie-w-debnie
Autor:
Joanna Porębska

Opracowanie:
Beata Penderecka

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię