- A
- A
- A
Bezpłatny obóz naukowy dla utalentowanej młodzieży
Trwają zapisy do "Letniej Szkoły Młodych Talentów". Projekt skierowany jest do uczniów szkół średnich, a także ostatnich klas gimnazjów z terenu Małopolski.Bezpłatny obóz organizuje sądecka Wyższa Szkoła Biznesu. Do projektu mogą się zakwalifikować laureaci i finaliści olimpiad przedmiotowych z języka angielskiego, matematyki, informatyki oraz przedsiębiorczości. Uczniowie będą realizowali 40 godzinny program w ciągu tygodnia, w tym 20 godzin zajęć przedmiotowych w formie warsztatowej, dyskusji panelowych i gier dydaktycznych. Pozostałe 20 godzin - to zajęcia psychologiczne z treningu psychologicznego myślenia, które będą prowadzone przez polskich specjalistów. Rekrutacja potrwa do 18 maja. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie internetowej www.diament.edu.pl .
Agata Wolak
Komentarze (0)
Brak komentarzy
Najnowsze
-
18:01
I liga: mecz Puszczy Niepołomice ze Stalą Mielec odwołany!
-
17:57
1. liga piłkarska - Lettieri nie jest już trenerem Wieczystej
-
16:52
„Dzieci Kremla” i faszystowska dyktatura. Scenariusze przyszłości Rosji
-
16:13
Prokuratura Europejska złożyła zażalenie w sprawie prezydenta Nowego Sącza
-
15:20
Niepołomice. Mieli pałki teleskopowe, zastraszali nastolatka
-
15:17
BLIK: problemy z płatnościami po ataku DDoS
-
15:00
Wyostrz słuch na ANAKLASIS NA FALI 2.0 i rewizje polskiej muzyki nowej
-
14:59
Wadowice odbetonowują miasto. Trwa montaż zielonych przystanków z roślinami na dachach
-
14:58
S7 przez Kraków? Radni mówią jednym głosem: Nie ma na to zgody
-
14:46
Motocyklista wjechał w pieszego na pasach. Szokujące nagranie
-
14:40
Jak przetrwać do wiosny? Zadbaj o zdrowy tryb życia!
-
14:34
WOŚP chce wyjaśnień w sprawie mostu w Nowym Sączu, którego została patronką
-
14:24
Restrykcyjne prawo zarządzania dokumentacją. Jak jak radzą sobie z nim największe firmy w Polsce?
-
14:17
Jak rozmawiać z dziećmi o smutku i stracie?
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze