Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Nastolatkowie pobili mężczyznę, bo... zwrócił im uwagę

Dwóch nastolatków z Andrychowa odpowie za brutalne pobicie 65-latka. Zaatakowali mężczyznę, ponieważ ten zwrócił jednemu z chłopców uwagę na rzucony na chodnik papierek.

Fot. KPP Wadowice

Do ataku doszło w centrum miasta. Trzej nastolatkowie wcześniej pili alkohol, a następnie chodzili bez celu po osiedlu. Gdy przechodzili przez przejście dla pieszych, jeden wyrzucił papierek na ziemię, co zauważył 65-latek.
    
Mężczyzna zwrócił uwagę chłopakowi, ale ten natychmiast wdał się z nim w kłótnię, po czym uderzył mężczyznę pięścią w twarz, przewrócił na ziemię i zaczął kopać po całym ciele. Mężczyzna z obrażeniami trafił do szpitala.

Policja zatrzymała nastolatków. Dwaj będą odpowiadać za pobicie. Zostali umieszczeń już w schronisku dla nieletnich. Grozi im dłuższy popyt w "poprawczaku". Trzeci z zatrzymanych nastolatków został przesłuchany w charakterze świadka.

Pliki

download
20rondocnd.wav (15 957 KB)
Autor:
Marek Mędela

Opracowanie:
Beata Penderecka

Wyślij opinię na temat artykułu

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię