Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Zablokowana droga do Wadowic, śmiertelny wypadek w Inwałdzie

  • Kraków
  • date_range Piątek, 2012.11.16 16:46 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 01:45 )
Trudne warunki drogowe, miejscami widoczność ogranicza gęsta mgła.

Zablkowana jest droga krajowa nr. 52 z Andrychowa do Wadowic. W pobliżu Inwałdu doszło do śmiertelnego potrącenia pieszego przez samochód osobowy. Policja kieruje ruch na objazd drogami lokalnymi.W Małopolsce miejscami jazdę utrudnia bardzo gęsta mgła, widczność ograniczona jest nawet do kilkunastu metrów. Po południu doszło do kilku poważnych kolizji, dwie z nich miały miejsce na zjedzie z Autostrady A4 w Szarowie, w jednej zderzły trzy a w drugiej cztery samochody. Policja apeluje o ostrożną jazdę, w nocy warunki jazdy z pewnością się pogorszą, temperatura spadnie i na drogach mogą pojawić się oblodzenia.


Przypominamy, że tylnych lamp przeciwmgielnych można używać tylko jeśli widoczność spadnie poniżej 50 metrów. Prosimy nie używać ich w czasie stania w korkach, trzeba pamiętać, że te światla mocno oślepiają osoby jadące w samochodzie za nami.Mgła utrudnia też podróże lotnicze - do jutra zostały wstrzymane przyloty i odloty na krakowskim lotnisku Balice. Pasażerowie niektórych lotów są dowożeni do Pyrzowic, decyzję podejmuje przewoźnik.

MK

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

670330

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię