Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Woda dla ludzi, woda na tory. Kraków przygotowany na upały

  • Kraków
  • date_range Piątek, 2012.07.06 13:16 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 01:22 )
Cztery kurtyny wodne przez cały weekend będą na ulicach centrum pomagały przetrwać upały krakowianom i turystom. Od kilku dni stoi w Rynku Glównym stoi też beczkowóz. Podobne działania podjęto także Tarnowie.

Kurtyny zostały zostały już zainstalowane na Rynku Głównym, Małym Rynku, ulicy Szerokiej oraz placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Będą działały do niedzieli 8 lipca, od godzin południowych do godz. 18.00

Jeżeli upały się utrzymają , kurtyny będą nieść ochłodę także w kolejne dni. MPWiK zapewnia darmową wodę pitną z beczkowozu podstawionego w Rynku Głównym. Za względu na panujące upały, od wczoraj schładzane są także wodą tory tramwajowe w rejonie pierwszej obwodnicy, by zapobiec awariom.

A tymczasem, trzeba jakoś przetrwać...Choćby tak, jak na zdjęciach poniżej.
Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię