Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Nowa Lewica przekonuje w Krakowie do swojego programu

Nowa Lewica próbuje udowodnić, że spory już za nimi i przedstawia swój nowy program na Placu Szczepańskim w Krakowie. To część trwającej od prawie tygodnia trasy po Polsce. Nowy program ma opierać się na pięciu wartościach:

fot: Tomasz Bździkot

posłuchaj Macieja Gduli
Współpraca, szacunek, odpowiedzialność za środowisko, europejskość i troska - podsumowuje program poseł Maciej Gdula
"Są partie, które mówia, że w zasadzie program nie jest ważny, najwazniejszym programem i podstawowym hasłem programowym jest odsunięcie PIS od władzy i to wystarczy.My jesteśmy przekonani, że to zdecydowanie za mało."
Nowa Lewica to ugrupowanie, która powstała po połączeniu dwóch środowisk - Sojuszu Lewicy Demokratycznej oraz Wiosny Roberta Biedronia. Ostateczny kongres zjednoczeniowy ma się odbyć 9 października w Hali Expo w Warszawie.

Autor:
Tomasz Bździkot

Opracowanie:
Beata Penderecka

Wyślij opinię na temat artykułu

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię