Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Autoserwis: Korki, ale na białym tle

  • Kraków
  • date_range Poniedziałek, 2012.12.03 15:04 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 01:49 )
Śnieg w grudniu nie powinien nikogo zaskoczyć. Jednak statystyki zdarzeń drogowych w Małopolsce są złe.

al. J. Słowackiego dzisiaj rano/ Foto: Paweł Sołysik


Jedna osoba śmiertelna i aż 80 kolizji w Małopolsce to statystyki, które jeszcze nie zostały zamknięte. Ruch obecnie jest zdecydowanie mniejszy niż zwykle w Krakowie, w poniedziałek. W Tarnowie doszło dzisiaj do 4 kolizji i 1 wypadku. W Nowym Sączu kolizji było aż 12, jednak nikt nie ucierpiał. Zdecydowanie najwięcej zdarzeń było z rejonie zakopanego i Krakowie.
W Krakowie trwa usuwanie skutków kolizji na Wielickiej obok skrzyżowania z Teligi oraz na skrzyżowaniu Krowoderskich Zuchów i Wybiciego.

WAŻNY KOMUNIKAT:
W niedziele 2 grudnia w Zielonkach na ul. Krakowskie Przedmieście, zostały najechane dwie osoby, które w stanie ciężkim trafiły do szpitala. Ciągle są nieprzytomne. Świadków tego zdarzenia prosimy o kontakt z numerem 997. Liczy się każda informacja.

Paweł Sołtysik

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię