Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Wypadek w Szymbarku - młody mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik

Nieszczęśliwy wypadek podczas prac polowych w Szymbarku koło Gorlic. Mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik. 21-latek wykonywał prace rolne. Z nieustalonych przyczyn podczas grabienia siana na łące ciągnik osunął się na wzniesieniu i przewrócił na bok. Mężczyzna, wypadając z niego, znalazł się pod maszyną. Na miejscu natychmiast pojawili się strażacy.

Fot Dariusz Surmacz

Posłuchaj co mówi Dariusz Surmacz
- Żeby wydobyć 21-latka, użyto poduszek pneumatycznych. Mężczyzna był przytomny, prawdopodobnie ma złamane kończyny - relacjonuje Dariusz Surmacz oficer prasowy Gorlickich strażaków.

Na miejscu pojawił się również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Na szczęście stan poszkodowanego mężczyzny nie był aż tak poważny i zdecydowano, że zostanie przewieziony karetką do Gorlickiego szpitala.
Autor:
Maciej Wodziński

Opracowanie:
Justyna Polewska-Nowicka

Wyślij opinię na temat artykułu

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię