Sobota, 25 lutego 2017

Imieniny: Wiktora, Cezarego

Kraków 101.6 MHz

  • Kraków 101.6 MHz
  • Tarnów 101,0 MHz
  • Nowy Sącz 90,0 MHz
  • Zakopane 100,0 MHz
  • Andrychów 98,8 MHz
  • Gorlice 97,4 MHz
  • Krynica-Zdrój 102,1 MHz
  • Rabka-Zdrój 87,6 MHz
  • Szczawnica 90,0 MHz

Na antenie

Kontakt

12 200 33 33

4080 (SMS)

500 202 323 (SMS i MMS)

redakcja@radiokrakow.pl

W audycji "Przed hejnałem": moda jest także dla dojrzałych kobiet

3

A
A
A
Dzisiejsi goście audycji "Przed hejnałem" pokazują, że kobieta po czterdziestce też może czerpać z życia pełnymi garściami, rozwijać pasje i bawić się modą.

Posłuchaj rozmowy Sylwii Paszkowskiej z jej gośćmi

Małgorzata Trębacz-Piotrowska i Grażyna Naszkiewicz-Smukalska, dojrzałe blogerki modowe

"Znaleźć męża po czterdziestce jest równie prawdopodobne jak zginąć w katastrofie lotniczej, a po pięćdziesiątce stajemy się niewidzialne" -  mówi popularny przesąd. Niewidzialne dla świata i dla siebie samych. Przestajemy przyciągać męskie spojrzenia, słyszeć komplementy, a nasza szafa często zamienia się w składzik nijakich ubrań o nieokreślonym kolorze i fasonie.

Może jednak stać się zupełnie inaczej - świadome swego ciała i kobiecości, pozbawione licznych obowiązków domowych, spełnione zawodowo, możemy zacząć rozkwitać. Iść na przekór obyczajowości, która w  Polsce dojrzałe kobiety postrzega jak babcie, a sklepy, zwłaszcza tzw. sieciówki, wypełnione są ubraniami wyłącznie dla młodych i zgrabnych.

O modzie dla dojrzałych kobiet i o ekstrawagancji, której nie trzeba się bać porozmawiamy dziś w programie Przed hejnałem. A gośćmi programu po godzinie 10.00 będą dojrzałe blogerki modowe: Grażyna Naszkiewicz-Smukalska, dyrygentka chóru, Małgorzata Trębacz-Piotrowska, pani inżynier oraz dr Jerzy Gaweł, Dyrektor Krakowskich Szkół Artystycznych.

 

 

Dojrzałe blogerki modowe

Małgorzata Trębacz-Piotrowska i Grażyna Naszkiewicz-Smukalska pokazują, że po czterdziestce można czerpać z życia pełnymi garściami, rozwijać pasje i interesować się modą.

Liczba komentarzy: 3

dorota powtak

Czwartek, 22 stycznia 2015, 18:32

Bardzo ciekawa i nawet momentami pouczająca rozmowa. Warto byłoby pokusić się o cykl.

Odpowiedz

Wtorek, 20 stycznia 2015, 16:23

Swietna audycja mnie ominela:) To cudownie moc rozwijac swoje pasje i bawic sie moda. To piekna przygoda i doswiadczenie, nie tylko dla nas samych:) Uwielbiam taka zabawe !! Pozdrawiam serdecznie:):) http//elisabeth-brzeski.blogspot.com/

Odpowiedz

Wtorek, 20 stycznia 2015, 10:19

Rozmiar 44 jest często dostępny, a co z rozmiarem 46 - 50? Kobiety chcą wyglądać dobrze niezależnie od rozmiaru i wieku, a te wyższe rozmiary są bardzo trudno dostępne w ładnych, nawet i klasycznych kreacjach...

Odpowiedz