Radio Kraków

Spis powszechny

To już ostatni moment, aby wziąć udział w Narodowym Spisie Powszechnym 2021

Spis Powszechny jest obowiązkowy i trwa do 30 września. Osobom, które nie spełnią tego obywatelskiego obowiązku, grożą sankcje grzywny.

Kraków kontynuuje wakacyjną akcję spisową

W związku z prowadzonym Narodowym Spisem Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 r. władze Krakowa zapraszają mieszkańców do skorzystania z pomocy urzędników na stanowiskach do samospisu i wykonania obowiązku spisowego.

Miasto pomoże seniorom wziąć udział w Narodowym Spisie Powszechnym

  • date_range 2021-04-27
Kraków pomoże osobom, które mają trudności z samodzielnym udziałem w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań. Spis rozpoczął się 1 kwietnia i potrwa do 30 września. Udział w nim jest obowiązkowy, za niespisanie się grozi kara grzywny. W związku z pandemią spis odbywa się głównie przez Internet. Ale osoby, które nie mają dostępu do sieci, mogą spisać się samodzielnie.

W Narodowym Spisie Powszechnym spisało się dotychczas 361 tysięcy Małopolan

  • date_range 2021-04-20
To ponad 10,5 procent wszystkich mieszkańców naszego regionu. W całej Polsce formularze wypełniło 3 miliony 600 tysięcy osób - czyli 9,5 procent mieszkańców kraju. Narodowy Spis Powszechny potrwa do 30 września. Jest obowiązkowy.

Rozpoczął się narodowy spis powszechny

  • date_range 2021-04-01
W czwartek o północy w całej Polsce rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Uczestnictwo w spisie jest obowiązkowe, ale udział w nim jest łatwy i nie wymaga wychodzenia z domu, ponieważ najprościej jest to zrobić przez internet, choć to niejedyna opcja. Jeśli ze względu na wiek czy stan zdrowia ktoś nie umie tego zrobić, pomogą osobiście lub telefonicznie rachmistrzowie.

1 kwietnia rusza Narodowy Spis Powszechny. Co trzeba wiedzieć?

  • date_range 2021-03-10
15 marca Główny Urząd Statystyczny uruchamia tzw. infolinię spisową, która pozwoli zdobyć wiedzę na temat Narodowego Spisu Powszechnego.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię