Radio Kraków

Spis powszechny

To już ostatni moment, aby wziąć udział w Narodowym Spisie Powszechnym 2021

Spis Powszechny jest obowiązkowy i trwa do 30 września. Osobom, które nie spełnią tego obywatelskiego obowiązku, grożą sankcje grzywny.

Kraków kontynuuje wakacyjną akcję spisową

W związku z prowadzonym Narodowym Spisem Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 r. władze Krakowa zapraszają mieszkańców do skorzystania z pomocy urzędników na stanowiskach do samospisu i wykonania obowiązku spisowego.

Miasto pomoże seniorom wziąć udział w Narodowym Spisie Powszechnym

  • date_range 2021-04-27
Kraków pomoże osobom, które mają trudności z samodzielnym udziałem w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań. Spis rozpoczął się 1 kwietnia i potrwa do 30 września. Udział w nim jest obowiązkowy, za niespisanie się grozi kara grzywny. W związku z pandemią spis odbywa się głównie przez Internet. Ale osoby, które nie mają dostępu do sieci, mogą spisać się samodzielnie.

W Narodowym Spisie Powszechnym spisało się dotychczas 361 tysięcy Małopolan

  • date_range 2021-04-20
To ponad 10,5 procent wszystkich mieszkańców naszego regionu. W całej Polsce formularze wypełniło 3 miliony 600 tysięcy osób - czyli 9,5 procent mieszkańców kraju. Narodowy Spis Powszechny potrwa do 30 września. Jest obowiązkowy.

Rozpoczął się narodowy spis powszechny

  • date_range 2021-04-01
W czwartek o północy w całej Polsce rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Uczestnictwo w spisie jest obowiązkowe, ale udział w nim jest łatwy i nie wymaga wychodzenia z domu, ponieważ najprościej jest to zrobić przez internet, choć to niejedyna opcja. Jeśli ze względu na wiek czy stan zdrowia ktoś nie umie tego zrobić, pomogą osobiście lub telefonicznie rachmistrzowie.

1 kwietnia rusza Narodowy Spis Powszechny. Co trzeba wiedzieć?

  • date_range 2021-03-10
15 marca Główny Urząd Statystyczny uruchamia tzw. infolinię spisową, która pozwoli zdobyć wiedzę na temat Narodowego Spisu Powszechnego.

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię