Sandecja Nowy Sącz
Sandecja nadal szuka miejsca do rozgrywania meczów
Na nieco ponad miesiąc przed inauguracją wiosennej rundy rozgrywek w II lidze Sandecja nadal nie wie, gdzie będzie rozgrywać mecze w roli gospodarza. Brak własnego stadionu zmusza klub do poszukiwania zastępczego boiska.
Zwycięstwa na inaugurację rundy wiosennej
To była udana inauguracja rundy wiosennej piłkarskiej pierwszej ligi dla małopolskich klubów. Swoje mecze wygrały Sandecja i Wisła. Drużyna z Nowego Sącza pokonała Górnika Łęczna 3:0. Biała Gwiazda okazała się mocniejsza od Resovii i przy wsparciu ponad 9 tysięcy kibiców triumfowała 2:0.
Małopolscy pierwszoligowcy bez zwycięstwa
Żaden z małopolskich klubów pierwszoligowych nie zdołał odnieść zwycięstwa w czternastej kolejce Fortuna 1. Ligi. W spotkaniu derbowym Bruk-Bet Termalika Nieciecza bezbramkowo zremisował z Wisłą Kraków. Puszcza Niepołomice wskoczyła na pozycję lidera, ale spotkanie z GKS-em Katowice zakończyło się wynikiem 1:1. Sandecja Nowy Sącz w Łodzi przegrała z ŁKS-em 0:1.
Sandecja nie złamała Stali
Sandecja Nowy Sącz przegrała ze Stalą Rzeszów 0:1 . To spotkanie zainaugurowało jedenastą kolejkę piłkarskiej pierwszej ligi.
Najnowsze
-
07:48
Grał, śpiewał i prowadził z lekkością koncert. 75 lat temu urodził się Zbigniew Wodecki
-
07:27
76. Światowy Kongres Mediów Informacyjnych w Krakowie: pośród hałasu nadal istnieje głód prawdy
-
07:05
Tarnów: Interaktywna mapka nie pomoże? Przedsiębiorcy z ul. Tuchowskiej są rozczarowani
-
06:45
Wtorek w Małopolsce będzie pochmurny i chłodny. Na południu może padać
-
06:23
Pora na starcie z Królową Nauk. We wtorek na maturze obowiązkowy egzamin z matematyki
-
06:01
Są odwołania od pozwolenia na budowę na Owintarze. Oczekiwana inwestycja się opóźni. "Miasto nas lekceważy"
-
22:03
Groove, o którym nie śniło się filozofom. Groovosophers prezentują debiutancki album.
-
19:09
Prof. Janusz Majcherek: "Liczba dzieci to nie jest dobry miernik patriotyzmu"
-
17:52
Czy krzesło jest krzesłem, a herbata herbatą? „Uważaj człowieku, jak poznajesz”
-
17:40
Drogo i pusto. Elektryczne busy nad Morskie Oko czekają na pasażerów
-
16:38
W Rzymie są już wszyscy kardynałowie - uczestnicy konklawe
-
16:33
Rolkowisko w miejsce lodowiska. Olkusz stawia na letnie atrakcje sportowe
-
18:08
Człowiek na standby'u