Radio Kraków

remonty w Krakowie

Kraków: most na ul. Piastowskiej wymaga naprawy

Ważna informacja dla kierowców w Krakowie! Tuż po Święcie Niepodległości - 12 listopada drogowcy zamykają na kilka dni most na ulicy Piastowskiej. Wzmacniana będzie konstrukcja przeprawy.

Rozbudowa ul. Klasztornej. Ulica Odmętowa zamknięta

4 listopada zamknięta została ul. Odmętowa w rejonie skrzyżowania z ul. Klasztorną. Wykonawca będzie kończył prace związane z budową kanalizacji deszczowej i sanitarnej.

W Krakowie ruszyła ofensywa remontowa

  • date_range 2021-11-02
Od środy zamknięta zostanie droga prowadząca do Skawiny, a od wtorku trwają już prace na ulicy Księcia Józefa w Krakowie. To nie koniec zapowiadanych remontów.

Kraków przeznaczy ponad 180 milionów złotych na remonty nakładkowe

Za tę kwotę, przez najbliższych 5 lat, zostanie wyremontowanych 217 ulic. Najwięcej takich prac zostanie wykonanych we Wzgórzach Krzesławickich. Do programu zakwalifikowano aż 19 ulic z tej dzielnicy.

Remont fragmentu ul. Bieżanowskiej

Od 21 października realizowana będzie wymiana nawierzchni na fragmencie ul. Bieżanowskiej – od Wielickiej do Chłopskiej.

Awaria sygnalizacji świetlnej? Zgłoś to

Kraków uruchomił specjalny adres, na który każdy uczestnik ruchu drogowego może zgłaszać uwagi do działającego programu sygnalizacji świetlnej na terenie miasta.

Zmieniła się organizacja ruchu na skrzyżowaniu ulicy Lublańskiej i alei 29 listopada w Krakowie

  • date_range 2021-10-13
Od godziny 7.00 zmieniła się organizacja ruchu na skrzyżowaniu ulicy Lublańskiej i alei 29 listopada w Krakowie. Roboty przeniosły się na północną jezdnię ulicy Lublańskiej, w związku z tym z ruchu wyłączony został jeden z pasów do lewoskrętu z ulicy Lublańskiej w aleję 29 Listopada.

Będzie remont ul. Księcia Józefa

W przyszłym tygodniu może się rozpocząć remont fragmentu ulicy Księcia Józefa. Umowa z wykonawcą została podpisana, wkrótce zostanie mu przekazany plac budowy, a rozpoczęcie prac jest planowane po 15 października.

Uwaga kierowcy! Zmiany w organizacji ruchu w rejonie ulicy Mackiewicza

Utrudnienia spowodowane są kolejnym etapem prac przy budowie tramwaju do Górki Narodowej. Od godziny 9 z ulicy Siewnej można jechać dalej w ulicę Mackiewicza. Dla kierowców wyznaczono objazd z wykorzystaniem ulic Górnickiego i Pachońskiego.

Przez kilka miesięcy tramwaje nie będą jeździć ulicą Zakopiańską do Borku Fałęckiego

Tuż po święcie Wszystkich Świętych planowane jest rozpoczęcie remontu torowiska. Ma być całkowicie wymienione - od węzła Łagiewniki do Trasy Łagiewnickiej i dalej do centrum Solvay.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię