Radio Kraków

remonty w Krakowie

Od dziś ulica Opolska w Krakowie będzie jeszcze bardziej zakorkowana

Szykują się jeszcze większe utrudnienia na ulicy Opolskiej w Krakowie. W poniedziałek rozpoczyna się kolejny etap prac tunelowych przy budowie linii tramwajowej do Górki Narodowej. Aż do września auta będą miały do dyspozycji tylko po jednym pasie ruchu w każdym kierunku.

Rozbudowa ul. Fortecznej. Od poniedziałku utrudnienia

Od poniedziałku do połowy sierpnia nie będzie można skręcić z ulicy Zakopiańskiej w ulice Forteczną w Krakowie. Nie będzie można też jechać na wprost z ulicy Kąpielowej. Objazd wyznaczono ulicą Judyma.

Kraków: ul. Królowej Jadwigi pełna dziur, samochody grzęzną w błocie

Remontowana ulica Królowej Jadwigi w Krakowie jest w fatalnym stanie. Po zerwaniu nawierzchni samochody grzęzną w błocie. Przejeżdżające pojazdy tworzą wyrwy; trzeba omijać dziury. W środę przez kilka godzin ulicą nie mogły kursować autobusy. Miasto zapowiada, że wykonawca będzie obserwować nawierzchnię, a w razie potrzeby na bieżąco zasypywać dziury, aż do czasu gdy zostanie położony nowy asfalt.

Kraków: koniec przebudowy ul. Kostaneckiego, w piątek przywrócony ruch

Zakończyła się kompleksowa przebudowa ulicy Kostaneckiego w Krakowie-Prokocimiu, prowadzącej do szpitala dziecięcego i do nowej siedziby Szpitala Uniwersyteckiego. Od piątku ruch na tej trasie zostanie przywrócony.

Jazda po Krakowie będzie nieco łatwiejsza

Od środy kierowcy znów przejadą pod wiaduktem kolejowym na ulicy Miodowej na krakowskim Kazimierzu. Kolejarze, którzy remontowali wiadukt, usuną bariery.

Ogromne problemy dla pasażerów komunikacji i kierowców w Krakowie

Ulica Kamieńskiego do ronda Matecznego praktycznie stoi. Gigantyczny korek zaczyna się przy skrzyżowaniu z ulicą Wielicką i ciągnie aż do Matecznego. Utknęły w nim samochody i autobusy. Opóźnienia w ich kursowaniu sięgały nawet godziny więc MPK podjęło decyzję o zmianie trasy autobusów linii 174. Od przystanku Podgórze SKA w kierunku osiedla Kurdwanów przez ulice Limanowskiego i Kalwaryjską do ronda Matecznego.

W poniedziałek ruszają kolejne remonty krakowskich ulic

Najważniejsze zmiany dotyczą ulicy Centralnej w Czyżynach, a także alei Powstańców Śląskich i ulicy Tischnera w rejonie wiaduktu kolejowego w Podgórzu.

Kraków: zamknięcie ul. Centralnej w związku z budową ronda

W rejonie skrzyżowania ulic Centralnej, Sołtysowskiej i Na Łąkach trwają prace dewelopera w zakresie budowy ronda. Od 13 grudnia (poniedziałek) planowane jest wprowadzenie kolejnych zmian w organizacji ruchu.

Węgrzce: utrudnienia na DK7 w związku z budową północnej obwodnicy

  • date_range 2021-12-06
Uwaga, kierowcy! Zaczynają się utrudnienia przy wjeździe do Krakowa DK7 od strony Warszawy. W Węgrzcach ruch został poprowadzony na drogę tymczasową. Objazd zostanie wprowadzony w miejscu, w którym powstaje północna obwodnica Krakowa.

Od poniedziałku nie będzie przejazdu przez skrzyżowanie al. Jana Pawła II i ul. Zachemskiego

Przebudowa torowiska tramwajowego na alei Jana Pawła II w Krakowie wkracza w kolejny etap. Od poniedziałku drogowcy będą pracować przy skrzyżowaniu alei z ulicą Zachemskiego. Przejazd przez to skrzyżowanie będzie niemożliwy. Objazd na Zachemskiego wyznaczono ulicami Gustawa Daniłowskiego i Cerchów.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię