#studiowsieci - czyli najnowszy projekt Fundacji Studentów i Absolwentów AGH Academica oraz Samorządu Studentów AGH, który przenosi działalność kulturalną Akademickiego Centrum Kultury Klub Studio do Internetu!

Drugi tydzień projektu był dla nas pełen nowości. Meek, Oh Why? wystąpił ostatni raz podczas koncertu w Krakowie 5 marca, a po 3 miesiącach przerwy powrócił do Klubu Studio. Wydarzenie to było pierwszym koncertem  z udziałem publiczności, na którą czekaliśmy już od dawna!

Pierwszy raz zaprezentowało się również Towarzystwo Wzajemnej Edukacji prowadzone przez Adama Grzankę i Michała Pałubskiego, podczas którego swoje ciekawostki zaprezentowali m. in.: Abelard Giza, Robert Górski, Ewa Błachnio czy Abradab.

 

Podczas trzeciego tygodnia dowiemy się jak zdać sesję bez stresu i nudnego wkuwania. Tajniki mapowania myśli wytłumaczy dr inż. Tomasz Stachura. W środę kolejne spotkanie Towarzystwa Wzajemnej Edukacji i dużej ilości ciekawostek od polskich gwiazd.

Gościem #studiowsieci będzie również Renata Przemyk, z którą w czwartek porozmawia Małgorzata Frankowska na Rozmowach z Garderoby.

Piątkowy występ Renaty Przemyk z projektem Akustik Kwartet jest również podziękowaniem studentów dla JM Rektora AGH, prof. Tadeusza Słomki za ostatnie 8 lat współpracy.

Wszystkie wydarzenie będą transmitowane LIVE, a na piątkowy koncert udostępniliśmy również niewielką pulę biletów w cenie 50 zł, oraz ze zniżką dla studentów AGH w cenie 20 zł.

 

Bilety: https://ticksetclub.pl/koncerty/studiowsieci-renata-przemyk-akustik-kwartet-klub-studio-klub-studio-krakow-1423/

Kapelutek: https://ticketclub.pl/koncerty/studiowsieci-renata-przemyk-akustik-kwartet-kapelutek-studiowsieci-online-1422/

 

******

Więcej informacji:

www.klubstudio.pl/studiowsieci

www.facebook.com/klub.studio

www.youtube.com/c/ACKKlubStudio

www.academica.org.pl/wspierajkulture

 

 Projekt organizowany przy współpracy z Uczelnianą Radą Samorządu Studentów AGH