|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
12 630 62 06 (reklama)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
reklama@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Rozstrzygnięcie „zimowej” edycji kalendarzowego konkursu Radia Kraków

Po zdalnych obradach nasze jury wyłoniło zwycięzców, którzy otrzymają wyjątkowe kalendarze ze zdjęciami słuchaczy Radia Kraków.

fot: RK

Pierwszy kalendarz trafi do Pani Magdy za cytat z mistrza Harasymowicza „W górach jest wszystko, co kocham” i bardzo urokliwe zdjęcie z pejzażem górskim i kryjącym się za żlebem słońcem, które śle ostatnie promienie.

Drugim kalendarzem Radia Kraków niech cieszy się Pan Paweł, który – podobnie, jak Pani Magda – przysłał pod nasz adres konkurs@radiokrakowp.pl uwieczniony na zdjęciu widok z Maciejowej na Babią – bardzo urokliwy, z dziarskim podpisem „W GÓRY SERCA!” 

Pan Michał zdobywa trzeci kalendarz. Napisał pod adres konkurs@radiokrakow.pl: Na zimowy spacer proponuję mało znany wśród turystów szlak biegnący z Przełęczy nad Łapszanką na Hołowiec na Magurze Spiskiej. (..)  Jeśli ktoś lubi ciszę i spokój jest to idealne miejsce na aktywny wypoczynek. Czasami warto wybrać się w miejsca mniej znane, aby ponownie zachwycić się widokiem gór. Gwarantuje, że przez całą wycieczkę nikt nie schowa aparatu fotograficznego. Na potwierdzenie zdjęcie w załączniku. Cudowna panorama Tatr!

Na Facebooku Radia Kraków Pan Jacek - zdobywca czwartego kalendarza - napisał: zachęcam wszystkich do wybrania się na trasy biegowe wokół góry Mogielica. Jest to doskonałe miejsce na aktywny wypoczynek, gdzie można "doładować baterie". Co istotne nie trzeba mieć swojego sprzętu, ponieważ można go wypożyczyć na miejscu. Tylko na razie śniegu brak...  Może pojawi się po narodowej kwarantannie?

Ostatni kalendarz dla Pana Marcina, którego opis na Facebooku jest wyjątkowo lapidarny. Brzmi "Tatry Zachodnie", ale fotografia z perspektywy orlego lotu ma w sobie moc i potęgę! 

Gratulujemy zwycięzcom!

100%
0%