Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Pamiątkowy zegarek od Jerzego Stuhra wylicytowany za 4500 zł!

  • Nasze akcje
  • date_range Piątek, 2019.02.01 16:42 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 07:40 )
Zegarek Jerzego Stuhra znalazł nową właścicielkę - panią Joannę. A 4 500 złotych pomoże w leczeniu i rehabilitacji Teresy Budzisz-Krzyżanowskiej.

Szwajcarski zegarek Bisset, z grawerem: „Festiwal Filmu Polskiego w Ameryce – Jerzy Stuhr, Chicago 08 XI 2008 r.” Na osobistej papeterii znajduje się dedykacja artysty: Pozdrowienia dla zwycięzcy aukcji Jerzy Stuhr, 10.02.2019 r.

 

 

Zapraszamy do licytowania i pomagania!

 

Radiowa aukcja poprzedziła koncert charytatywny zatytułowany „Jestem, bo jesteś”, który Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, wspólnie z Filharmonią Krakowską organizuje dla Teresy Budzisz-Krzyżanowskiej, wybitnej aktorki Teatru Ateneum im. Stefana Jaracza w Warszawie i na ten cel przekazane zostaną również pieniądze z licytacji na antenie Radia Kraków.

 

 

Tym razem cały dochód z biletów i organizowanej aukcji przekazujemy na leczenie i rehabilitację Teresy Budzisz-Krzyżanowskiej, wspaniałej aktorki, której charyzmatyczne role stały się skarbami polskiej kultury. Terenia wiele lat temu uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu. Przez kilkadziesiąt lat walczyła z bólem, pogłębiającą się niepełnosprawnością, jednocześnie pracując na scenie i ucząc studentów. Jest wzorem aktorki, matki i… po prostu kochanego człowieka. Teraz potrzebuje naszej pomocy – napisała Anna Dymna, prosząc znane osobistości życia publicznego o przedmioty na licytację.

 

„Jestem, bo jesteś” – koncert charytatywny dla Teresy Budzisz-Krzyżanowskiej”


Pliki

download
.doc (79 KB)
Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię