Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Wielki kiermasz aukcyjny na Facebooku Radia Kraków

  • Nasze akcje
  • date_range Piątek, 2020.10.30 16:57 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 07:42 )
Dzięki Wam prawie 5 tysięcy złotych zasili skarbonkę Andrzeja Kukuczki. Dziękujemy!

Niezwykłe przedmioty podarowane od serca na aukcję dla Andrzeja i wyjątkowi Darczyńcy!

Dzięki Wam skarbonkę Andrzeja zasili kwota 4 836 złotych uzyskana z aukcji na radiowym kiermaszu, które prowadzone były na naszym Facebooku od 2 do 8 listopada.

Na dziś udało się zebrać 51% z 250 tysięcy -aby przeprowadzić cały cykl kosztownej, nierefundowanej terapii w klinice w Kolonii, potrzebnych jest jeszcze 121 tysięcy.

Każdy gest wsparcia, każda wpłata daje nadzieję na dokończenie leczenia, dzięki któremu Andrzej ma szansę wygrać z chorobą.
Liczymy na ogromne serca Darczyńców i słuchaczy Radia Kraków i już dziś zapraszamy na kolejną odsłonę aukcji dla Andrzeja - od 16 do 22 listopada na radiowym Facebooku kolejny kiermasz aukcyjny i kolejna okazja, aby pomóc.

Szczegóły już wkrótce.

 

 

Tutaj można wesprzeć Andrzeja!

 

 


 

1. Wyjątkowa, ręcznie wykonana figurka ptaka Kiwi z certyfikatem, przekazana na licytację dla Andrzeja przez Fabrykę Porcelany AS Ćmielów

Cena wyjściowa 200 zł – LICYTUJ I POMAGAJ Andrzejowi Kukuczce!

Aktualna cena: 1000 zł

Najlepszy polski design! Miłośnicy piękna zaklętego w porcelanie, poszukujący projektów nietuzinkowych, nieprzeciętnych, nowatorskich, zaskakujących nie przejdą obojętnie obok figurki Kiwi. Zaprojektowana przez Lubomira Tomaszewskiego w 1958 roku okrzyknięta została przez portal Culture.pl ikoną polskiego wzornictwa. Kiwi to jedna z kultowych projektów rzeźb kameralnych, powstałych w latach 60. XX w. w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie, współcześnie figurki produkowane są ręcznie z oryginalnych modeli form matek. Oryginał Kiwi znajduje się w kolekcji Muzeum Narodowego w Warszawie. Kiwi, jak każda z produkowanych obecnie w manufakturze Ćmielów figurek, posiada dedykowany certyfikat autentyczności, potwierdzający pochodzenie oraz wszystkie informacje o projekcie - nazwę, rok zaprojektowania, nazwisko projektanta i niepowtarzalny numer rzeźby.

2. „Mlekomlaty” - ulubione cukierki profesora Vetulaniego i książka „Sen Alicji” J. Vetulani, M. Mazurek podarowane na licytację przez rodzinę Profesora Vetulaniego

Cena wyjściowa 50 zł – LICYTUJ I POMAGAJ Andrzejowi Kukuczce!

Aktualna cena: 120 zł

 

WYLICYTUJ wyjątkową książkę dla dzieci – małych i dużych!

W ,,Śnie Alicji" prof. Jerzy Vetulani tłumaczy dzieciom świat, a przede wszystkim tłumaczy im, jak działa mózg. Dodatkowo, od serca - cukierki, które Profesor nazywał mlekomlatami i bez których nie zasiadał do pisania...

 

3. Kolczyki Memories 1.1 z kolekcji Pola Zag Jewellery przekazane na licytację dla Andrzeja przez Projektantkę

Cena wyjściowa 100 zł – LICYTUJ I POMAGAJ Andrzejowi Kukuczce!

AKTUALNA CENA 205 ZŁ

 

Z tą biżuterią nie będziesz chciała się rozstać (albo Twoja ukochana nie będzie chciała się rozstać). Ręcznie wykonane z surowego mosiądzu, ozdabiane metodą własną, wyjątkowe kolczyki Pola Zag Jewellery z aktualnej kolekcji. Poczuj się jak na okładce Vogue! Licytuj!

 

4. Unikalny zestaw płytowo-kasetowy podarowany na licytacje dla Andrzeja przez Renatę Przemyk

Cena wyjściowa 100 zł – LICYTUJ I POMAGAJ Andrzejowi Kukuczce!

Aktualna cena 301 zł

 

Części z tych wydawnictw nie można już znaleźć w żadnym sklepie. Tym bardziej że niektóre z nich to single radiowe - przeznaczone tylko do promocji w rozgłośniach. Ponieważ w Radiu Kraków zdarliśmy je do spodu, Renata Przemyk wydobyła dla Państwa jeszcze dwa nowiutkie egzemplarze z piosenkami „Bo jeśli tak ma być” i „Zazdrosna”. Płynąc na nostalgicznej fali dorzuciła unikatowe już kasety z wcześniejszymi płytami „Andergrant” i „Tylko kobieta”. Do tego CD „Blizna” i najnowsze dzieło „Renata Przemyk i mężczyźni”. Z DEDYKACJĄ I PODPISEM!!! Natomiast, jeśli o płeć brzydką idzie, mamy absolutną wisienkę na torcie, a mianowicie Kukiza i Maleńczuka śpiewających piosenki z Kabaretu Starszych Panów. Do tego jeszcze unikalne pocztówki z wizerunkiem Pani Renaty. Tyle dobra za jednym zamachem tylko na naszej aukcji!

 

5. Książka Leszka Gnoińskiego „Trojanowska” z autografami Izabeli Trojanowskiej i Leszka Gnoińskiego podarowana na licytację dla Andrzeja przez Autora

Cena wyjściowa: 50 zł - LICYTUJ I POMAGAJ Andrzejowi Kukuczce!

Aktualna cena: 750 zł

Zdobądź wyjątkowy egzemplarz książki „Trojanowska“ z autografami autora i bohaterki! To efekt prawie czterech lat pracy Leszka Gnoińskiego z Izą Trojanowską. Spędzili w tym czasie wiele godzin na rozmowach, których część możecie przeczytać w tej książce. Był jedynym dziennikarzem, którego wpuściła do swojego domu. To też wiele godzin rozmów z jej najbliższymi, współpracownikami czy przyjaciółmi. Zaczytaj się! Licytuj! POMAGAJ!

 

6. Dwa obrazy (technika akrylowa, wymiary 50 cm x 100 cm): portret Andrzeja Gołoty (z autografem) i portret Ridicka Bowe pędzla Krzysztofa Paciorka przekazany na licytację dla Andrzeja przez Małopolski Związek Bokserski
cena wyjściowa: 1000 zł - LICYTUJ I POMAGAJ Andrzejowi Kukuczce!

Aktualna cena 1500 zł

 

Te walki elektryzowały całą Polskę. Miliony Polaków wstawało w nocy, żeby oglądać fascynujące pojedynki Andrzeja Gołoty z Riddickiem Bowe. Pierwsza walka odbyła się w lipcu 1996 roku w Nowym Jorku. Niepokonany w 28 walkach zawodowych Polak zmierzył się z Amerykaninem, który zaledwie osiem miesięcy wcześniej pokonał przed czasem Evandera Holyfielda. Wielkie zwycięstwo było na wyciągnięcie ręki. Do dziś nikt nie wie, dlaczego Polak bił przeciwnika poniżej pasa... W grudniowym rewanżu Andrew znowu faulował. Legendarni przeciwnicy na bokserskim ringu -Andrzej Gołota i Ridick Bowe w artystycznym wydaniu do zdobycia na licytacji dla Andrzeja Kukuczki!

 

7. Pakiet płytowo-książkowy podarowany na licytację dla Andrzeja przez Muńka Staszczyka

cena wywoławcza: 150 zł - LICYTUJ I POMAGAJ Andrzejowi Kukuczce!

Aktualna cena 500 zł

Muniek Staszczyk uwielbia pomagać, dlatego podarował siebie w trzech odsłonach: wyjątkowe zdjęcie, autobiografia ,,King" oraz kolekcjonerska rewelacja w postaci testowej płyty winylowej „Syn miasta". Wszystkie z samego serca, a do tego z autografem. Wszystko po to, aby wspomóc leczenie Andrzeja Kukuczki. Zdobądź ten wyjątkowy pakiet i pomóż!

 

8. Zestaw: model autobusu linii 128 oraz album ,,Krakowskie Tramwaje na kartkach pocztowych" przekazane na licytacje dla Andrzeja przez MPK w Krakowie
cena wyjściowa: 50 zł - LICYTUJ I POMAGAJ Andrzejowi Kukuczce!

AKTUALNA CENA 400 ZŁ
 

WYLICYTUJ swój własny autobus linii 128! Unikatowy gadżet dla kolekcjonerów, miłośników komunikacji miejskiej i... samochodów! Krakowskie MPK przekazało na licytację wyjątkowy model autobusu Solaris w barwach krakowskiego przewoźnika. To miniatura pojazdu kursującego na linii 128 do Prądnika Czerwonego, w skali 1:87. W komplecie z pojazdem unikatowa publikacja Jacka Kołodzieja, wielkiego pasjonata historii krakowskiej komunikacji. „Krakowskie tramwaje na kartach pocztowych” to książka, w której autor przedstawia historię MPK za pomocą pięknych kart pocztowych, pochodzących z różnych okresów w historii miasta.

 

9. Album malarstwa Jerzego Dudy - Gracza z zaproszeniem na wystawę podarowane na licytację dla Andrzeja przez Nowohuckie Centrum Kultury
cena wyjściowa: 50 zł - LICYTUJ I POMAGAJ Andrzejowi Kukuczce!

Aktualna cena: 60 zł
 

ZDOBĄDŹ wyjątkowy katalog z reprodukcjami prac Jerzego Dudy - Gracza wydany z okazji otwarcia Galerii w Nowohuckim Centrum Kultury. Komentarz kuratorski oraz wybór tekstów dotyczący twórczości artysty to nie lada gratka dla miłośników sztuki. W katalogu znajdziesz zaproszenie na wystawę do NCK – 91 wyjątkowych prac w specjalnie przygotowanej przestrzeni! Licytuj!

 

10. Album Grzegorza Kozery podarowany przez Autora i przekazany na licytację dla Andrzeja przez redakcje „Radiostrady”
cena wywoławcza: 100 zł - LICYTUJ I POMAGAJ Andrzejowi Kukuczce!

Fotograficzne podsumowanie minionego roku w polskich sportach motorowych. Wyjątkowy album ze zdjęciami autorstwa Grzegorza Kozery, który od ponad 20 lat fotografuje rajdy i wyścigi. Nie lada gratka dla fanów motoryzacji specjalnie od Redakcji Radiostrady!
 

Licytacja wszystkich tych niezwykłych rzeczy prowadzona będzie na Facebooku Radia Kraków od 2 listopada, kwoty w postach podbijać można do niedzieli 8 listopada do północy (bardzo prosimy o przemyślane deklaracje – potwierdzeniem udziału w licytacji danego przedmiotu jest mail wysłany na adres dlaandrzeja@radiokakow.pl – szczegóły w regulaminie). Do licytacji dołączyć można także mailowo wysyłając zgłoszenie na adres dlaandrzeja@radiokrakow.pl. Ogłoszenie wyników licytacji 9 listopada w audycji „Przed Hejnałem” i na stronie Radia Kraków.

LICYTUJ I POMAGAJ Andrzejowi Kukuczce! Licytujemy w komentarzach na Facebooku Radia Kraków pod zdjęciem danego przedmiotu lub mailowo na adres: dlaandrzeja@radiokrakow.pl. Kwota ze wszystkich przeprowadzonych licytacji zasili skarbonkę Andrzeja Kukuczki na stronie Fundacji Alivia.

 

Przed przystąpieniem do licytacji, prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

 


Pliki

download
.pdf (86 KB)
Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię