Koncert odbędzie się we wtorek 5 lipca i będzie transmitowany na antenie Radia Kraków

Poznajcie ich:

KAYTE - duet, rozszerzony o o sekcję rytmiczną - bas i perkusję/cajon. Emituje przestrzenne dźwięki i ładne melodie, a wszystko z dodatkiem intymności i czułości. Kayte to zespolone ze sobą energie - męska i kobieca, doskonale odnajdujące wspólny mianownik w dźwiękach. ​

Kate |Kasia Gałkowska|
Prywatnie studentka Ochrony Środowiska na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie oraz Architektury Wnętrz w Krakowskich Szkołach Artystycznych. Komponuje, lepi słowa, gra na gitarze, ukulele, śpiewa. 

Kay |Jarek Bogusz|
Na gitarze samouk.Po szkole postanowił poświęcić się muzyce, wyjeżdżając w trasę koncertową po Brazylii wraz z zespołem grającym muzykę Red Hot Chili Peppers. Obecnie zgłębia tajemnice wszechświata i... pracuje jako drwal.


APPLE FIELDS -  zespół z Krakowa, odwołujący się do klasyki brytyjskiego rocka. W piosenkach Apple Fields można usłyszeć nawiązania do muzyki z lat 60’ i 90’. 

Grupę tworzą: Tomek Kościelniak - gitara, Agnieszka Ryczek - bas, Sebastian Brejnak - wokal, Kuba Zając- gitara i Adrian Burek - perkusja. 

 

SALK czyli Selkie & Lighthouse Keepers to autorski projekt czwórki ludzi z Krakowa, którzy postanowili zaprezentować się z takimi dźwiękami, po jakie zawsze chcieli sięgać. Nazwa zespołu powstała na bazie inspiracji animacją ,,Song of the Sea" i mitologią celtycką. SALK to połączenie instrumentów tradycyjnych z nowoczesnymi brzmieniami, w którym słowo pisane wchodzi w pełną symbiozę z dźwiękiem. SALK tworzą muzycy (i jeden poeta). Większość kompozycji rodzi się w głowie Marceli Rybskiej, wokalistki i instrumentalistki, by potem przejść w ręce Michała Sarapaty, basisty i producenta. 

Za warstwę elektroniczną każdego utworu i perkusjonalia odpowiada Mateusz Sarapata. Czwartym członkiem jest poeta i były latarnik, Kamil Kwidziński.