Artysta spędził cały ostatni rok tworząc indiepopową muzykę w swoim sypialnianym studio. Śpiewa o letniej tęsknocie, miłości, spaniu, imprezach i nostalgii. Utwory są autentyczne, chwytliwe i przebojowe. Piosenki właśnie opuściły sypialnię artysty i są gotowe, by mogły śpiewać je festiwalowe tłumy.
Pierwszym singlem zwiastującym album oysterboya była energiczna, przepełniona szczęściem i nostalgią piosenka w klimacie lo-fi - „Od Nowa” Do utworu powstał klip kręcony w 100% kamerą Super8 z lat 60. Drugi utwór, jakim podzielił się artysta to “Oda do Morrisseya” i jak sama nazwa wskazuje, jest to ukłon w kierunku twórczości Morrisseya i jego emocjonalnego wokalu.
Gitary, styl indie i refreny, których się nie zapomina, to właśnie oysterboy.
Muzyka na żywo odkrywa kolejne mocne oblicze oysterboy’a. Koncerty to kwintesencja płyty, jej dopełnienie i wizualizacja. Zespół w nieugrzeczniony sposób robi autentyczne, spontaniczne, nieskrępowane niczym szoł. Koncerty są pełne emocji, dynamika między wokalistą a resztą zespołu zmienia się z piosenki na piosenkę. Tradycją stało się wspólne śpiewanie utworów „Tęskno” i „Absolutnie Nic” – publiczność śpiewa głośniej od wokalisty. Atmosfera na koncercie kreowana jest przez pełen energii performance gitarowo-perkusyjny, okraszony emocjonalnym wokalem, a vibe pozostaje nostalgiczny, letni i przepełniony tęsknotą.
Artystę spotkamy na scenach letnich festiwali, ale pojawi się też kilka koncertów w klubach.
Informacje o nadchodzących koncertach do odszukania w social mediach artysty:
TikTok: www.tiktok.com/@oysterboymusic
Lista utworów:
1. Od nowa
2. Oda do Morrisseya
3. Rozgwiazdy
4. Absolutnie nic
5. Zakwit
6. Najlepszy dzień w życiu
7. Gorsze dni
8. Dziwni ludzie
9. Tęskno
10. Kometa
https://open.spotify.com/album/1AetMKYJ3t1uH1g73YB0sX?si=RI8BmJfdQtCh21Uru1j-rg