Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Forum III Wieku: o aktywności seniorów i srebrnej gospodarce

  • Czuję się młodo
  • date_range Sobota, 2018.09.08 19:30 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 23:20 )
Na początku września już po raz 28. spotkali się w Krynicy-Zdroju uczestnicy Forum Ekonomicznego – corocznego wydarzenia, w czasie którego dyskutują politycy, ekonomiści, przedsiębiorcy i eksperci z kilkudziesięciu państw. Równolegle z Forum Ekonomicznym – w Nowym Sączu odbywa się Forum III wieku, poświęcone zagadnieniom dotyczącym starzenia się społeczeństwa i jakości życia seniorów. W tym roku odbyła się już dziesiąta edycja tego wydarzenia. Poświęcona była przede wszystkim aktywności obywatelskiej osób starszych oraz zagadnieniom srebrnej gospodarki. O sprawach związanych z seniorami mowa była także na samym Forum Ekonomicznym. Rozmawialiśmy tam z organizatorką Forum III Wieku - Wiesławą Borczyk, prezes Stowarzyszenia Sądecki Uniwersytet Trzeciego Wieku i Prezes Ogólnopolskiej Federacji Stowarzyszeń Uniwersytetów Trzeciego Wieku.

Wiesława Borczyk (fot. M.Bartkowicz)

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię