- A
- A
- A
Daria Gosek-Popiołek: Jako koalicja nie potrafimy dowieźć podstawowej rzeczy. Źle się stało
- Wyborcy Lewicy 15 października zagłosowali za zmianą. Jestem zaskoczona wynikiem głosowania w sprawie dekryminalizacji aborcji - mówiła na antenie Radia Kraków posłanka partii Razem, Daria Gosek-Popiołek. Posłowie nie przyjęli projektu ustawy zakładającego depenalizację pomocy w aborcji do 12 tygodnia ciąży. "Bardzo źle się stało. Wysłaliśmy sygnał, że koalicja nie potrafi dowieźć podstawowej rzeczy" - mówiła posłanka. "Ten projekt to kwestia troski i odpowiedzialności, a nie liberalizacji prawa aborcyjnego - podkreślała na naszej antenie Daria Gosek-Popiołek.
Autor:
Rafał Nowak-Bończa
Komentarze (0)
Brak komentarzy
Najnowsze
-
16:49
Maj pachnie muzyką – pięć koncertów, na których trzeba być
-
16:29
W Trzebini runął 120-metrowy komin ciepłowni. "To nowe otwarcie dla regionu"
-
15:57
W puli 150 mieszkań, które trzeba sobie odświeżyć. Kraków startuje z kolejną edycją "Mieszkania za remont"
-
15:27
Choć odchodzimy od Kościoła chętnie oglądamy Watykan w filmach. Konklawe w popkulturze
-
15:22
Wyjechał z Polski i podbił Hollywood. Max Factor stworzył kosmetyczne imperium
-
14:45
Co warto wiedzieć o giełdzie Binance? Odpowiadamy
-
14:43
36-latek zatrzymany przez "łowców pedofili" usłyszał zarzuty, przyznał się do winy i... wyszedł na wolność
-
14:34
Jak dobrać idealne perfumy Męskie - przewodnik dla każdego mężczyzny
-
14:27
Skatepark w Woli Rzędzińskiej powstanie dzięki inicjatywie 12-latków
-
14:23
Prawomocny wyrok 25 lat więzienia dla Czesława K. za zabójstwo żony w Borzęcinie
-
14:21
Co zobaczyć w Niemczech?
-
13:10
Składka zdrowotna dzieli polityków. „Małe firmy potrzebują oddechu, ale to wymaga namysłu”
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze