Radio Kraków

atak nożownika w Tarnowie - nie żyje 7-letnie dziecko

Tarnów: Dymitr T. przewieziony do szpitala z aresztu

Sprawca rodzinnej tragedii w Tarnowie trafił do oddziału szpitalnego jednego z aresztów śledczych. Dymitr T. jest podejrzany o zabójstwo 7-letniego syna Maksyma oraz usiłowanie zabójstwa żony Anastazji.

Dymitro T. w areszcie tymczasowym. Mężczyzna przyznał się do zabójstwa

Prokuratura zastosowała areszt tymczasowy wobec Dymitra T., nożownika z Tarnowa. 27-letni podejrzany usłyszał już zarzut zabójstwa 7-letniego syna i usiłowania zabójstwa żony.

Zarzut zabójstwa oraz usiłowania zabójstwa dla Dymitra T.

Zarzut zabójstwa oraz usiłowania zabójstwa usłyszał 28-letni obywatel Ukrainy Dymitr T. Śledczy po konsultacjach z lekarzami ze szpitala w Tarnowie przedstawili zarzuty mężczyźnie podejrzewanemu o zabicie swojego siedmioletniego syna oraz usiłowanie zabójstwa swojej partnerki.

Są wstępne ustalenia prokuratury ws. rodzinnej tragedii w Tarnowie

Znane są pierwsze ustalenia prokuratury w sprawie rodzinnej tragedii, która rozegrała się we wtorek w Tarnowie. W wyniku rodzinnej awantury, od ciosów nożem zginął 7-latek. Zdaniem tarnowskiej prokuratury prawdopodobnym sprawcą śmierci dziecka jest jego ojciec.

Prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie makabrycznej zbrodni, do której doszło w Tarnowie

Nadal nie są znane szczegóły zajścia, do którego doszło wczoraj w Tarnowie. W wyniku ran zadanych przez nożownika zginęło 7-letnie dziecko. Do tragedii doszło w jednym z bloków przy ulicy Krakowskiej. Oprócz śmiertelnie rannego dziecka, w tym samym mieszkaniu z ranami zadanymi nożem została znaleziona dwójka dorosłych, którzy przebywają w szpitalu. Jeśli tylko pozwoli na to ich stan zdrowia, zostaną przesłuchani. Na środę zaplanowana jest sekcja zwłok dziecka.

Tragedia w Tarnowie: po ataku nożownika nie żyje 7-letnie dziecko

Tragedia w Tarnowie. Z nieoficjalnych Informacji wynika, ze nie żyje 7-letni chłopiec, a jego matka została raniona nożem przez mężczyznę w jednym z bloków przy ul. Krakowskiej. Nożownik miał uciec z mieszkania, wyskakując z drugiego piętra. Został zatrzymany przez policję.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię