Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

W wakacje Tarnów się nie nudzi. Jest oferta dla dzieci i młodzieży

Co robić w wakacje w Tarnowie? Oczywiście iść na basen, korzystać z atrakcji Letniego Parku Wodnego, zagrać w piłkę. Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do aktywnego spędzania czasu.

Fot. Paweł Topolski

Wakacje za pasem, a pomysłów na to, co robić w wolny dzień brak? Spokojnie, Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji ma ciekawą ofertę.

Piłka nożna, tenis stołowy i ziemny, wspinaczka, gimnastyka i kartingii - z takich zajęć będą mogły skorzystać w wakacje dzieci, ale też nastolatki. Żeby wziąć udział w niektórych zajęciach, trzeba mieć jednak drużynę – turnieju piłkarskiego nie da się przecież rozegrać w pojedynkę. Zajęcia są finansowane przez tarnowski magistrat.

Dla tych, którzy chcą przyjść sami, również jest oferta, chociaż jeszcze skromna.

TOSiR proponuje zajęcia sportowe – wejście na pływalnię, tenis ziemny, piłka nożna, wspinaczka – mówi Marek Baran, dyrektor wydziału sportu w tarnowskim magistracie. – Brakuje jednak indywidualnych zajęć dla dzieci; chcemy poprawić tę sytuację w następnych latach.

Wejściówki na basen przy ul. Piłsudskiego kosztują niewiele, zaledwie 4 zł za godzinę. Tyle samo zapłacimy za bilety do Letniego Parku Wodnego (każdy wakacyjny wtorek).

Są jeszcze ostatnie miejsca na wakacyjnych półkoloniach organizowanych na zlecenie tarnowskiego magistratu. Koszt za 10 dni to 965 złotych, oczywiście z wyżywieniem.

 - To zaledwie 15 złotych więcej niż w roku ubiegłym. - dodaje dyrektor Marek Baran.

Szczegółowy harmonogram zajęć wakacyjnych TUTAJ

Autor:
Bartłomiej Maziarz

Opracowanie:
Renata Radłowska

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię