Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Tarnowianie będą mogli znaleźć przyjaciela

  • Tarnów
  • date_range Środa, 2012.08.29 21:21 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 06:02 )
W najbliższą sobote w mieście będzie można adoptować psa albo kota ze schroniska.

fot. www.tarnow.pl

Już w najbliższą sobotę obok centrum handlowego Carrefour przy ulicy Błonie przeprowadzona zostanie akcja adopcyjna zwierząt Szukam Domu.Zainteresowani będą mogli poznać i przygarnąć podopiecznych tarnowskiego Azylu. |To już kolejna akcja adopcyjna, która organizuje tarnowskie schronisko- mówi jego kierownik Janusz Łabno - Każdy zwierzak jest przygotowany do adopcji. Jest zdrowy, przebadany, zaszczepiony, odrobaczony, ma książeczkę zdrowia, jest po zabiegach pielęgnacyjnych. "


Akcja odbędzie się przy ulicy Błonie 2 obok centrum handlowego Carrefour w godzinach od 10.00 do 15.00.
Podczas spotkania, oprócz prezentacji psów i kotów zaplanowano także dodatkowe atrakcje. Dyżurował będzie weterynarz, który w razie potrzeby obejrzy i zbada zwierzę, udzieli porad. Będzie pokaz profesjonalnego strzyżenia psów, a o tajnikach pracy psychologa zwierzęcego opowiedzą behawiorystki współpracujące z Azylem.
Zainteresowani dostaną tzw. „psie pakiety”. Będzie także drobny poczęstunek, a dziecibęda mogły wziąc udział w konkursie plastycznym z nagrodami

(Agnieszka Wrońska)

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię