Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Nową autostradą do Dębicy będziemy jeździć bezpłatnie jeszcze przez 2 lata

  • Tarnów
  • date_range Piątek, 2014.10.31 15:20 ( Edytowany Wtorek, 2021.11.30 10:23 )
Nowa autostrada do Dębicy może być bezpłatna dla kierowców samochodów osobowych jeszcze nawet przez dwa lata, podobnie jak wcześniej oddane do użytku fragmenty A4 do Krakowa oraz Rzeszowa. Informacje Radia Kraków sprzed kilku miesięcy potwierdził wczoraj wiceminister infrastruktury i rozwoju Zbigbiew Rynasiewicz. Opłaty można by co prawda pobierać wcześniej, ale najpierw musi powstać nowy elektroniczny system poboru opłat.

Fot. Michał Gąciarz

Posłuchaj, co mówi wiceminister infrastruktury i rozwoju Zbigbiew Rynasiewicz
A4 Tarnów-Dębica oficjalnie otwarta, fot. Michał Gąciarz

Jeśli nic się nie zmieni, to za dwa lata kierowcy samochodów osobowych za przejazd z Tarnowa do Rzeszowa zapłacą około 7 złotych - z Tarnowa do Krakowa o złotówkę więcej.

Na pewno wcześniej niż za dwa lata za przejazd nową autostradą do Dębicy będą musieli zapłacić kierowcy samochodów ciężarowych.

Bartek Maziarz, jg

Tematy:
Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię