Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

MCM po generalnym remoncie - zmodernizowany budynek, nowe usługi medyczne

  • Tarnów
  • date_range Wtorek, 2018.09.11 17:28 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 07:57 )
Ten budynek bardzo się zmienił - docenią to zapewne pacjenci korzystający z tego miejsca. Oficjalnie zakończono remont Mościckiego Centrum Medycznego. Przychodnia, przez lata zapomniana, wreszcie zmieniła się na miarę XXI wieku.

fot: Paweł Topolski

posłuchaj Jana Musiała
Otwarcie MCM po generalnym remoncie

Odremontowano wszystkie gabinety, zamontowano windę, przygotowano także parking. Jest wreszcie klimatyzacja z możliwością odzysku ciepła -  jak podkreśla prezes MCM Jan Musiał - w czasie remontu przede wszystkim zwrócono uwagę na poprawę komfortu dla pacjentów. Budynek przeszedł także gruntowną termomodernizację, dzięki temu koszty jego utrzymania  mają być niższe.

Co ważne, po remoncie znalazło się tam także miejsce na nową pomoc medyczną. Od października na II piętrze budynku w pomieszczeniach ZOL będzie znajdował się Ośrodek Opieki Zastępczej oferujący całodobowy 2-tygodniowy pobyt dla 370 osób niesamodzielnych w ramach projektu „Pomocna dłoń”, współfinansowanego ze środków unijnych.

 

Agnieszka Wrońska/bp

Wyślij opinię na temat artykułu

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię