Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Strzały w Tymbarku; ranny mężczyzna trafił do szpitala

  • Krystyna Pasek
  • date_range Poniedziałek, 2023.12.11 15:05 ( Edytowany Poniedziałek, 2023.12.11 16:05 )
W Tymbarku po południu przy jednym dyskontów spożywczych padły strzały. Ranny mężczyzna został zabrany do szpitala – poinformowała PAP rzeczniczka policji w Limanowej st. asp. Jolanta Batko.

O godzinie 13:15 dyżurny Komendy Powiatowej w Limanowej otrzymał informację, że w miejscowości Tymbark przed jednym ze sklepów doszło do postrzelenia mężczyzny. Na miejsce natychmiast skierowano patrole policji. Jeden mężczyzna w stanie niezagrażającym życiu został zabrany do szpitala. Osoby, które brały udział w zdarzeniu są w dyspozycji policji

- informuje Jolanta Batko, oficer prasowy limanowskiej policji.

Na razie nie wiadomo, z jakiego typu broni padły strzały. Policja nie udziela też informacji, czy sprawca został zatrzymany.

Źródło:
Polska Agencja Prasowa

Autor:
Krystyna Pasek

Opracowanie:
Agata Ciechanowska

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię