Koszykarki Wisły Can-Pack nadal niepokonane. Mistrzynie Polski wygrały z AZS Gorzów 68:64. Zespół z Gorzowa stawił faworyzowanym gospodyniom mocny opór. Gdy w połowie drugiej kwarty "Biała Gwiazda" zaczęła uzyskiwać przewagę, wydawało się że odniosą łatwe zwycięstwo. Gorzowianki walczyły jednak do końca. W trzeciej kwarcie Wisła miała nawet 13 punktów przewagi, ale w końcu dystans znów stopniał do kilku punktów. Krakowianki nie dały sobie jednak odebrać wygranej.

Kolejne zwycięstwo krakowskiej drużyny także w pierwszej lidze - AZS Politechnika pokonał na wyjeździe akademiczki z Uniwerrsytetu Warszawskiego 53:48

W ekstraklasie siatkarek Polski Cukier Muszynianka wygrał w Dąbrowie Górniczej z Tauronem 3-2. Zespół Bogdana Serwińskiego wygrał pierwszą partię, ale dwa kolejne sety padły łupem gospodyń. Ostatecznie po pięciosetowej walce górą Muszynianka. Wiele piłek efektownie wybroniła Paulina Maj Erwardt, ale tytuł MVP uzyskała Ivana Plhotova.

W pierwszej lidze porażka siatkarek z Gorlic w Toruniu z Budowlanymi 0:3 oraz porażka siatkarzy krakowskiego AZS AGH z Espadonem Szczecin także 0:3, wygrał natomiast Kęczanin - u siebie - z Victorią Wałbrzych 3:1.

W ekstraklasie kobiecej piłki ręcznej porażki SPR Olkusz z Vistalem Gdynia 20:32 i Beskidu Olimpii Nowy Sącz w Elblągu ze Startem 24:35.