To był pierwszy mecz tarnowianek pod wodzą nowego trenera Błażeja Krzyształowicza. Punktów nie udało się zdobyć, ale walki i promyków nadziei nie zabrakło.

Jedynie pierwszy set gładko wygrany przez łodzianki, to mogło zwiastować wysoką wygraną gospodyń. Trener Alessandro Chiappini mógł dać pograć zawodniczkom drugiej szóstki. Ale w drugiej partii żarty się skończyły. Tarnowianki - grając bardzo dobrze blokiem - zaczęły zdobywać punkty, uwierzyły we własne siły i po akcji Dimy Ushevej wygrały tego seta na przewagi. Później jednak doświadczenie łodzianek wzięło górę, choć Żyrafy do końca nie rezygnowały z walki o dobry wynik.

ŁKS Commercecon Łódź - Grupa Azoty Akademia Tarnów 3:1 (25:15, 25:27, 25:20, 25:20).

ŁKS Commercecon Łódź: Aleksandra Dudek, Aleksandra Gryka, Anastazja Hryszczuk, Julita Piasecka, Roberta Ratzke, Sonia Stefanik - Paulina Maj-Erwardt (libero) - Amanda Campos, Valentina Diouf, Natalia Dróżdż, Nikola Krawczyk, Kamila Witkowska, Paulina Zaborowska.

Grupa Azoty Akademia Tarnów: Karina Chmielewska, Danijela Dzakovic, Judyta Gawlak, Katarzyna Marcyniuk, Wiktoria Mościcka, Wiktoria Szumera - Aleksandra Żurawska (libero) - Natasha Calkins, Julita Molenda, Karolina Szczygieł-Głód, Dima Uszewa, Barbara Zakościelna.