Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Stawowy: Wierzę, że wywalczymy awans FILM

  • Sport
  • date_range Środa, 2012.11.21 13:34 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 06:58 )
Trener Cracovii opowiada o budowie drużyny, najtrudniejszym momencie, jesiennej rundy rozgrywek i "chemii" potrzebnej każdej piłkarskiej drużynie.

Wojciech Stawowy

"Zmierzamy we właściwym kierunku. Wierzę, że w czerwcu będziemy się cieszyć z awansu do piłkarskiej ekstraklasy" - tak trener Cracovii Wojciech Stawowy komentuje zakończoną właśnie jesienną część sezonu, mimo iż na półmetku rozgrywek zespół "Pasów" zajmuje trzecią pozycję w tabeli. Zaszczyt awansu przypadnie wiosną tylko dwóm najlepszym zespołom.

Przypomnijmy, że w pierwszoligowej tabeli do wiosennego wznowienia rozgrywek liderem pozostanie Flota Świnoujście, która wyprzedza Termalikę Bruk-Bet Nieciecza i właśnie Cracovię.
Do wysłuchania pełnego wywiadu z Wojciechem Stawowym - zapraszamy w sobotnim programie "Sport w Radiu Kraków" - po godzinie 17.00.
Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

975397

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię