Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Sportowiec tygodnia. WYNIKI

  • Sport
  • date_range Piątek, 2012.10.26 12:39 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 06:57 )
Wojciech Stawowy wraz z drużyną Cracovii wygrał nasz ranking na Sportowca tygodnia w Małopolsce. Otrzymał 998 głosów.

Laureatem plebiscytu w tym tygodniu został Wojciech Stawowy wraz z drużyną Cracovii.Niedzielna wygrana 2-1 w Świnoujściu dała ekipie Pasów awans na drugie miejsce w ligowej tabeli. Satysfakcja dla trenera Stawowego tym większa, że Flota w tym sezonie przegrała po raz pierwszy. W naszej sondzie otrzymał aż 998 głosów. Pokonał Piotra Darmochwała - piłkarza Okocimskiego Brzesko, który uplasował się na drugim miejscu z wynikiem 186 oddanych głosów. Trzecie miejsce zajął Tadeusz Błażusiak - zawodnik enduro z Nowego Targu.

A tak państwo głosowaliście:


NOMINOWANI W PLEBISCYCIE


Tadeusz Błażusiak - zawodnik enduro z Nowego Targu.

Polak wygrał kolejną rundę Mistrzostw Ameryki 2012 powiększając swoją przewagę w klasyfikacji generalnej z 31 do 36 punktów. Mistrzostwa Ameryki to jedne z najbardziej prestiżowych rywalizacji w tej dyscyplinie. W enduro Tadeusz Błażusiak od samego początku odnosi ogromne sukcesy, ma na swoim koncie wygrane wszystkich największych zawodów Enduro Extreme.

Taddy Blażusiak wygrywa w USA


Piotr Darmochwał - piłkarz Okocimskiego Brzesko.

21-letni pomocnik w ostatnim wygranym 2-1 ligowym meczu z GKS Katowice strzelił dwa gole. Zwycięstwo na boisku rywala jest tym cenniejsze, że to dopiero druga wygrana beniaminka w rozgrywkach pierwszej ligi.


Piłkarskie punkty po weekendzie. PODSUMOWANIEWojciech Stawowy wraz z drużyną Cracovii.

Niedzielna wygrana 2-1 w Świnoujściu dała ekipie Pasów awans na drugie miejsce w ligowej tabeli. Satysfakcja dla trenera Stawowego tym większa, że Flota w tym sezonie przegrała po raz pierwszy. Wyjazd (a właściwie wylot, bo Cracovia na północ leciała samolotem) to także prywatne przełamanie trenera. Wojciech Stawowy - delikatnie mówiąc -nie jest miłośnikiem podniebnych podróży...

Pasy zatopiły Flotę Świnoujście

Wyślij opinię na temat artykułu

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię