- A
- A
- A
Radio Kraków w Business Run
Wrześniowa sztafeta biegowa będzie dwa razy liczniejsza od ubiegłorocznej. Charytatywna impreza zachęciła do biegania 2000 uczestników.15 września 2013 o godzinie 11.00 z Rynku Głównego w Krakowie wystartuje drugi w historii Krakow Business Run . Formalne porozumienie dotyczące współorganizacji imprezy podpisano w Hotelu Radisson w Krakowie.
W 2012 dzięki uczestnictwu ponad tysiąca biegaczy, udało się zakupić protezę nogi dla młodej dziewczyny – Justyny Topa. Krakow Business Run 2013 jest dedykowany Agnieszce Harasim, która potrzebuje dwóch doskonałych protez, by spełniać swą misję pomocy innym niepełnosprawnym oraz realizować własne pasje.
Start w sztafecie biegowej planuje także drużyna Radia Kraków.
Grzegorz Bernasik/RK
Komentarze (0)
Brak komentarzy
Najnowsze
-
17:02
Filmowe „otulenie” na święta. Nieoczywiste rekomendacje filmowe
-
16:42
Kolejne zapadlisko w Bolesławiu. Strażacy zabezpieczyli teren
-
15:56
Po raz 33. w Krakowie na Franciszkańskiej otwarto żywą szopkę
-
14:51
W Tarnowie już po raz 22. można oglądać żywą szopkę
-
12:08
Tajne archiwa krakowskiej kurii zostaną otwarte. Deklaracja kardynała Rysia
-
11:44
Niezwykła góralska pasterska w Beskidzie Wyspowym
-
11:00
Kard. Grzegorz Ryś: Kościół jest dla wszystkich, ale nie ma akceptacji dla niektórych postaw
-
10:55
Bożonarodzeniowy poranek w Zakopanem
-
10:15
Trza być w kiyrpcak we Wiliom. Z wizytą u górali podhalańskich w Poroninie
-
09:19
Mroźne Boże Narodzenie w Małopolsce – słońce, ale poniżej zera
-
14:25
Najwyżej położona Pasterka w Polsce na Wiktorówkach
-
13:21
Jedna z krakowskich tradycji przerwana. Kwiaciarki nie złożyły życzeń Adasiowi
-
13:05
Co im wyszeptał las?
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze