Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Porażka Wisły na koniec zgrupowania

Po serii zwycięstw — przegrana z Resovią, przed startem ligi jeszcze tylko jeden mecz kontrolny

fot. B. Ziółkowski / wisla.krakow.pl

Piłkarze Wisły, którzy przygotowują się do nowego sezonu ekstraklasy na obozie w Arłamowie przegrali z pierwszoligową Resovią 1:2. W porównaniu z ubiegłotygodniowym meczem z Puszczą Niepołomice trener Adrian Gula zdecydował się na dokonanie kilku roszad w zestawieniu swojego zespołu — takim oto sposobem w wyjściowej jedenastce Białej Gwiazdy znalazło się miejsce choćby dla debiutujących w wiślackich barwach Michala Škvarki oraz Matěja Hanouska.

Mimo prowadzenia po golu Piotra Starzyńskiego wiślacy jednak spotkanie przegrali tracąc decydującą bramkę w 62. minucie gry po strzale Sebastiana Strózika wypożyczonego przez Cracovię do klubu z Rzeszowa.

Był to czwarty mecz kontrolny Białej Gwiazdy tego lata. We wcześniejszych pokonała Stal Mielec 3:2, słowacki Tatran Liptowski Mikulasz 3:1 i pierwszoligową Puszczę Niepołomice 3:2.

Spotkanie z Resovią było podsumowaniem tygodniowego zgrupowania krakowskiego zespołu w Arłamowie. Teraz wiślacy do pierwszego ligowego meczu z KGHM Zagłębiem Lubin, który rozegrany zostanie 26 lipca, będą przygotowywać się na swoich obiektach. Ostatnim sprawdzianem formy podopiecznych trenera Adriana Guli będzie sobotni sparing z Podbeskidziem Bielsko-Biała.
Autor:
Polska Agencja Prasowa

Opracowanie:
Marek Solecki

Wyślij opinię na temat artykułu

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię