Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Pierwszy sprawdzian kadry hokeistów

  • Sport
  • date_range Piątek, 2012.08.24 07:50 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 06:53 )
Sława światowego hokeja Igor Zacharkin w trenerskim boksie Polaków. To będzie wprawdzie tylko sparring, ale dzisiejszy mecz reprezentacji Polski w hokeju na lodzie z mistrzem Czech, zespołem Ocelarzi Trzyniec budzi ogromne zainteresowanie nie tylko w Polsce.

To będzie wprawdzie tylko sparring, ale dzisiejszy mecz reprezentacji Polski w hokeju na lodzie z mistrzem Czech, zespołem Ocelarzi Trzyniec budzi ogromne zainteresowanie nie tylko w Polsce. "Biało-czerwonych" poprowadzi w tym meczu Rosjanin Igor Zacharkin, który ma w swym trenerskim dorobku dwa złote medale mistrzostw świata z reprezentacją Rosji. Informacja o tym, że w poniedziałek rozpoczął zajęcia z polską drużyną narodową, która w światowym rankingu zajmuje 23 miejsce, uznana została za wiadomość godną prima-aprilisowego terminu. A jednak dzisiaj, o 17-tej - to on stanie w trenerskim boksie na lodowisku w Trzyńcu.

Po kolejnych meczach, które polscy hokeiści rozegrają w przyszłym tygodniu z reprezentacją Francji - Zacharkin ma zadecydować, czy zwiąże się z naszą reprezentacją na dłużej. Najważniejszym celem tego roku jest przebrnięcie kwalifikacji do Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi. Pierwszy turniej eliminacyjny rozegrany zostanie od 8 do 11 listopada w Kijowie. Rywalami Polaków będą reprezentacje Estonii, Hiszpanii i Ukrainy.

Tadeusz Kwaśniak/kn

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

957197

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię