- A
- A
- A
Pasy walczą w Lubinie SŁUCHAJ
Już dziś o godzinie 18.00 na boisko w Lubinie wybiegną jedenastki miejscowego Zagłębia i Cracovii. Stawką pojedynku będą trzy punkty, które są bardzo potrzebne obu zespołom.Po czterech ligowych kolejkach Cracovia zajmuje 11 miejsce w ligowej tabeli. Krakowianie mają na swoim koncie cztery punkty i o dwa wyprzedzają swojego dzisiejszego rywala. Będzie to zatem przysłowiowy mecz o sześć punktów, który może zapewnić każdej z drużyn większy spokój na dalszą część sezonu.
Początek meczu w Lubinie o godzinie 18.00. Relacje z tego wydarzenia będzie można śledzić w naszym specjalnym kanale sportowym dostępnym w internecie i poprzez bezpłatną, mobilną aplikację Radia Kraków. Informacje jak ją ściągnąć Aplikacja mobilna Radia Kraków . Raporty z boiskowych wydarzeń co piętnaście minut w specjalnych serwisach sportowych. Na www.radiokrakow.pl także opis meczu „minuta po minucie”.
[]
Zespół z Lubina prezentuje się grubo poniżej oczekiwań na początku sezonu. Drużyna, która ma wielkie aspiracje, sięgające gry w europejskich pucharach zaliczyła fatalny start rozgrywek co posadą przypłacił trener Pawel Hapal.
Kibice Pasów nie mogą być pełni optymizmu przed tym meczem. Wiadomo na pewno, że nie zagra dotychczasowy filar obrony, znany z atomowego strzału z dystansu – Milos Kosanović. Pod znakiem zapytania stoi także występ Edgara Bernhardta. W zespole Zagłębia na pewno nie zobaczymy na boisku nowej gwiazdy zespołu – Miłosza Przybeckiego.
(Krzysztof Orski)
Komentarze (0)
Brak komentarzy
Najnowsze
-
10:21
34-latek zatrzymany za oszustwo „na policjanta”. Seniorka straciła 20 tys. zł
-
09:41
TIR-y znikną spod okien mieszkańców ulicy Leśnej w Libiążu
-
09:38
Od Skrzyneckiego do Turnaua. Piwnica pod Baranami świętuje jubileusz
-
09:17
Koniec zagrożenia lawinowego w Tatrach, ale na szlakach nadal zalega śnieg
-
08:52
Fejk o Agnieszce Holland podbił sieć. Nabrali się nawet politycy
-
08:15
Wojewoda Krzysztof Jan Klęczar: "Zawnioskuję o powołanie Stanisława Kracika na komisarza w Krakowie"
-
08:01
Od soboty prace na węźle „Kombinat” w Nowej Hucie. Zmiany dla tramwajów i kierowców
-
07:40
Zmiany w ruchu przy ul. Karmelickiej. Kraków przygotowuje teren pod przebudowę pod Bagatelą
-
07:16
Polacy w komplecie w 2. rundzie French Open. We wtorek dołączy do nich Kamil Majchrzak?
-
06:57
Słoneczny i ciepły wtorek w Małopolsce. Noc spokojna, ale wyraźnie chłodniejsza
-
06:29
Banaś, Owca, Wassermann? Rośnie lista potencjalnych kandydatów na prezydenta Krakowa
-
06:00
Sądeckie wodociągi idą do sądu. Chodzi o zrzut ścieków do Dunajca
-
22:55
Oświęcim dofinansuje murale na blokach. Rozpoczęła się akcja „I Ty możesz zmieniać Oświęcim”
-
21:18
Prezydent powołał sędziego Zbigniewa Kapińskiego na I prezesa Sądu Najwyższego
-
21:04
Sądecka uczelnia będzie mogła kształcić lekarzy, jest pozytywna ocena PKA
-
20:24
Polska 2050 wystawi kandydata w wyborach na urząd prezydenta Krakowa
-
19:23
1. liga piłkarska - Wieczysta otrzymała licencję na grę w ekstraklasie
-
19:20
Ekstraklasa piłkarska - Jop pozostanie trenerem Wisły Kraków
-
18:40
Dzieci jak radary. Prof. Konopczyński o stresie, presji i samotności najmłodszych
-
16:42
Długoterminowy wynajem samochodów dostawczych – co musisz wiedzieć
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze