Nie udało się koszykarkom AZS Politechniki Korony Kraków awansować do finału rozgrywek o mistrzostwo I ligi. W decydującym, trzecim meczu z akademiczkami z Uniwersytetu Gdańskiego krakowianki przegrały 52:68 (8:16, 16:20, 10:14, 18:18).

Podopieczne trenera Wojciecha Radzikowskego prowadziły wyrównaną walkę do 6 minuty spotkania. W końcowych czterech minutach pierwszej kwarty nie potrafiły zdobyć punktu, tracąc 8. Drugą i trzecią kwartę przegrywały nieznacznie, różnicą czterech punktów. Ale to wystarczyło, by gdańszczanki w ostatniej części spotkania spokojnie kontrolowały losy meczu.

Najskuteczniejsze w krakowskim zespole były: Kamila Ciężadło i Alicja Grabska. Obie zdobyły po 11 punktów. Na parkiecie w Gdańsku wystąpiły również: Natalia Malaga, Magdalena Ruta, Agata Rafałowicz, Katarzyna Pratasewicz, Anna Krawiec, Agnieszka Krzywoń, Katarzyna Pasek i Katarzyna Homoncik.