Unia dwukrotnie prowadziła w meczu z liderem z Tychów. Za każdym razem jednak goście wyrównywali, a w trzeciej tercji zwarli szyki i zdobyli prowadzenie, które dało im komplet punktów.

Niemniej emocji było w Opolu, gdzie z Orlikiem walczyły nowotarskie "Szarotki".

Gospodarze na początku drugiej tercji prowadzili już 3:1. Nowotarżanie szybko się jednak pozbierali i najpierw wykorzystali błąd rywali, potem grę w przewadze, a w końcu - w trzeciej tercji - wyszli na prowadzenie po bramce z kontrakatku, która okazała się decydująca.

Arcyciekawie zapowiada się niedzielny mecz "Szarotek" z Jastrzębiem, które pokonało Polonię Bytom i wciąż ma taką samą liczbę punktów, jak Podhale. Będzie to więc mecz o 4. miejsce w tabeli przed play-offem.

Unia Oświęcim - GKS Tychy 2:4 (1:0, 1:2, 0:2)

1:0 Adam Rufer (9), 1:1 Michael Cichy (32), 2:1 Peter Bezuska (35), 2:2 Miroslav Jachym (38), 2:3 Jarosław Rzeszutko (49), 2:4 Michael Cichy (56).

Kary: Unia - 8 min., GKS - 26 min., w tym 10 dla Filipa Komorskiego za niesportowe zachowanie.

Widzów 2 500

PGE Orlik Opole - TatrySki Podhale Nowy Targ 3:4 (2:1, 1:2, 0:1)

1:0 Aleksiej Trandin (4), 1:1 Krzysztof Zapała (13), 2:1 Aleksiej Trandin (18), 3:1 Radek Meidl (26), 3:2 Dariusz Gruszka (26), 3:3 Krzysztof Zapała (36), 3:4 Jarosław Różański (47).

Kary: Orlik 8 min., Podhale - 6 min. Widzów 500.

JKH GKS Jastrzębie - TMH Polonia Bytom 5:2 (0:2, 3:0, 2:0)