Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Bez szans na siostrzany półfinał w Tokio

  • Sport
  • date_range Środa, 2012.09.26 09:00 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 06:55 )
Urszula przegrała, Agnieszka w ćwierćfinale.Na turnieju WTA w Tokio siostrzanego meczu o finał jednak nie będzie.


Urszula i Agnieszka Radwańskie, miały teoretycznie szansę spotkać się w bezpośrednim meczu półfinałowym, ale Urszula przegrała w III rundzie z Angelique Kerber 1:6, 1:6.

Agnieszka , która rozegrała dzisiaj swój drugi mecz w stolicy Japonii, pokonała Amerykankę Jamie Hampton 6-4, 6-3 i zameldowała się w ćwierćfinale. Jej rywalką będzie polska przyjaciółka startująca w barwach Danii Karolina Wozniacka.

Isia jest zwyciężczynią tokijskiej imprezy sprzed roku, imprezy - dodajmy - tradycyjnie bardzo mocno obsadzonej.

Awans do ćwierćfinału wywalczyły też: Włoszka Sara Errani po zwycięstwie nad Francuzką Marion Bartoli, Rosjanka Nadia Pietrowa po pokonaniu Chorwatki Petry Martić, Rosjanka Maria Szarapowa, która wyeliminowała Czeszkę Lucie Szafarzovą oraz Australijka Samantha Stosur po zwycięstwie nad Słowaczką Dominiką Cibulkovą.

GB
Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię