Na małopolskich drogach wypadek za wypadkiem! Utrudnienia na drodze powiatowej między Kluczami a Pilicą w powiecie olkuskim. W miejscowości Kwaśniów Dolny doszło do zderzenia samochodu dostawczego i osobówki. Jedna osoba zginęła, dwie są ranne. W tym momencie droga jest zablokowana. Na miejscu pracuje policja i prokuratura. 

Tuż obok lotniska w Balicach auto osobowe zderzyło się z autobusem. Jedna osoba jest ranna. Na dojeździe do portu zrobiło się spore zamieszanie. Do tego dochodzą tradycyjne piątkowe korki na obwodnicy Krakowa.
Utrudnienia były też na płatnym odcinku autostrady A4 Katowice-Kraków. Na wysokości Chrzanowa zderzyły się 4 samochody. Korek miał około trzech kilometrów.
W Andrychowie na drodze krajowej numer 52 doszło  do kolizji czterech pojazdów. Przejazd był mocno utrudniony.

W Książu Wielkim na DK nr7 z Miechowa w kierunku Kielc - samochód wypadł z jezdni i dachował. Kierowca był ranny.

Z kolei w Nowej Wsi Szalcheckiej koło Krakowa, na drodze lokalnej, auto osobowe zderzyło się z traktorem. Tam ranne są dwie osoby.
Przed południem na autostradzie A4 doszło do aż trzech kolizji, gdzie kierowcy, tracąc panowanie nad pojazdami, lądowali w barierach ochronnych. Jedźmy ostrożnie, na drogach - z powodu opadów deszczu - jest bardzo ślisko!