Po raz pierwszy certyfikat otrzymał też Hotel Heron z Siennej – mówi dr Józef Wojnarowski, współinicjator powstania Sądeckiej Marki Turystycznej i dodaje, że pokazujemy to, co najpiękniejsze na Sądecczyźnie, bo mamy wspaniałe opbiekty turystyczne i gastronomię.

Służymy ludziom, a turyści odwiedzają Sądecczyznę. W zeszłym roku przyjechało tu milion trzysta tysięcy osób, Powiat i miasto żyje z turystyki i tak powinno być - podkreśla Wojnarowski.

Procedura przyznawania Marki trwa ponad rok. W tym czasie zgłoszony obiekt jest wizytowany przez specjalistów z branży turystycznej, ale przed wszystkim badana jest opinia na temat hotelu, czy punktu gastronomicznego wśród klientów. W ciągu 13 lat Markę przyznano 27 obiektom.

 

Bartosz Niemiec/bp

 

 

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy


Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku  oraz Twitterze.

Zastrzegamy sobie prawo publikacji wybranych opinii.