Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Zakopane: policja prosi o pomoc w identyfikacji kobiety odnalezionej na Krupówkach

Policjanci próbują ustalić tożsamość kobiety, która w sobotę z Krupówek trafiła do szpitala. Nie ma z nią logicznego kontaktu. Osoby mogące pomóc w identyfikacji kobiety proszone są o kontakt. Zakopiańska komenda opublikowała zdjęcia.

Fot. KPP w Zakopanem

To około 30-letnia kobieta, ma czarne, krótko ścięte włosy. Przedstawiła się jako Monika, ale nie jest pewna swojego imienia. Ma wytatuowaną różę na prawej dłoni.

Wicedyrektor zakopiańskiego szpitala im. Chałubińskiego Małgorzata Czaplińska powiedziała PAP, że kobieta miała zaburzenia pamięci. Została przewieziona na Oddział Neurologii szpitala powiatowego w Nowym Targu.

Fot. KPP w Zakopanem

Fot. KPP w Zakopanem

Rzecznik zakopiańskiej policji asp. sztab. Roman Wieczorek wyjaśnił, że w minioną niedzielę komenda została poinformowana przez personel szpitala, że dzień wcześniej z Krupówek została przywieziona karetką młoda kobieta, z którą nie było logicznego kontaktu. Na numer alarmowy zadzwoniły przypadkowe osoby zaniepokojone stanem kobiety.

„Kobieta nie miała widocznych obrażeń, a jej stan zdrowia poprawia się z dnia na dzień. Jednak nie może przypomnieć sobie, jak się nazywa. Nie jest pewne, czy imię, jakie podaje, tj. Monika, jest jej prawdziwym imieniem. Osoby mogące pomóc w jej identyfikacji proszone są o kontakt z tatrzańską policją pod numerem +48-47-83-47-400 lub numerem alarmowym 112” – przekazał rzecznik.

Autor:
Polska Agencja Prasowa

Opracowanie:
Łukasz Konatowicz

Wyślij opinię na temat artykułu


Zobacz także

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię