Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Nowy Sącz zgłosi trzy projekty do rządowego dofinansowania w ramach programu Nowy Ład

Trzy projekty o wartości ponad 180 mln zgłosi Nowy Sącz do rządowego dofinansowania w ramach programu Nowy Ład. Największy będzie projekt budowy obwodnicy zachodniej miasta wyceniany na 150 mln zł.

Fot. Damian Radziak

Kolejne to gruntowna modernizacja sądeckiego ratusza za 30 mln zł i budowa boiska ze sztuczną nawierzchnią w kompleksie sportowym w Zawadzie. To ostatnie zadanie ma kosztować ok 5 mln zł. Prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel zapowiedział, że to tylko początek udziału Nowego Sącza w rządowym programie:
Mówi Ludomir Handzel
Trzy wymienione projekty mają być zgłoszone do programu Nowy Ład w przyszłym tygodniu. Jeśli uzyskają dofinansowanie, to wszystkie trzy zadania mają być wykonane jeszcze w tej kadencji samorządu.
Autor:
Sławomir Wrona

Opracowanie:
Jowita Gałka-Kucharska

Wyślij opinię na temat artykułu

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię