- A
- A
- A
Kocie Planty- do remontu!
Zniszczona kostka, wystające krawężniki i powyginane barierki – od kilku lat taki widok straszy pieszych na Kocich Plantach w Nowym Sączu.To jedno z najbardziej uczęszczanych przejść przez mieszkańców osiedla Wólki, którzy chcą się dostać do centrum miasta.
– Pokonanie tych schodów, to prawdziwy tor przeszkód – mówi oburzona sądeczanka. Można w każdej chwili złamać nogę.
- Tragiczne są te schody. Nie wiem, kiedy ostatni raz były robione. Nic by się nie stało jakby zrobili nowe, albo chociaż poprawili, tyle, że nie wiem czy tu się da cokolwiek poprawić - dodaje inny mieszkaniec Wólek.
Miejski Zarząd Dróg zapewnia, że remont jest w planie, ale jak dotąd nie udało się znaleźć na ten cel pieniędzy.
Bartosz Niemiec/aw
Komentarze (0)
Brak komentarzy
Najnowsze
-
11:32
Potrącenie pieszej w Krakowie. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia
-
10:34
Brutalny atak w Krzeszowicach. 18-latkowi grozi 5 lat więzienia
-
09:40
Dlaczego każdy inaczej odczuwa ból? Korepetycje z edukacji zdrowotnej. Lekcja 35
-
09:37
Przez lata stał pusty. Dawny szpital koło Zakliczyna wraca do życia
-
09:26
Wypadek z udziałem autobusu szkolnego w Grybowie. Dwie osoby ranne
-
09:17
Kolejny protest przeciwko S7. Utrudnienia na trasie przemarszu w Krakowie
-
09:08
Siatkarska "nowa" reprezentacja wygrała w Chinach
-
09:03
Trudny dzień na drogach Małopolski. A4 już odblokowana, ale są też inne utrudnienia
-
08:52
Internet tonie w sztucznym szumie. Eksperci ostrzegają przed slopagandą
-
08:48
O motywacji do ruchu krakowian, słów kilka
-
08:15
Daria Gosek-Popiołek (Lewica): Chcę obniżyć ceny biletów i zwiększyć zasób mieszkań w Krakowie
-
07:58
Właściciele nieruchomości powinni się pospieszyć. Ostatnie konsultacje planu ogólnego dla Tarnowa
-
07:35
Zegar Kossaków wróci do ich dawnego domu – przyszłego muzeum
-
07:14
Kolej wraca na trasę Nowy Sącz–Marcinkowice. PKP apeluje do kierowców
-
07:00
Prezent na Dzień Ojca last minute – co wybrać, żeby wyglądało na przemyślany wybór?
-
06:52
Spacerowicz znalazł skorodowany granat w lesie w Kozińcu
-
06:29
Pogoda nie rozpieści nas w środę. Burze na południu regionu, deszcz w całej Małopolsce
-
06:03
Koniec koncesji na A4 coraz bliżej. Stalexport jednak nie zniknie
-
21:41
Dentysta w szkole. W Oświęcimiu uruchomiono gabinet dla dzieci
-
19:31
Andrzej Bargiel i kolejne historyczne wyzwanie: Nanga Parbat Ski Challenge
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze